Донорство яйцеклітини – надійний шанс на батьківство

Донорство яйцеклітини – надійний шанс на батьківство
Дайджест 15 февраля 2022 в 15:58
Безліч пар у світі мріють про народження малюка, але з певних причин не можуть самотужки реалізувати цей, здавалося б, простий і природний процес. На щастя, сучасна наука винайшла багато дієвих методів боротьби з безпліддям. Про один із них, а саме про те, що таке донорство яйцеклітини, ми розповімо детальніше.

На відміну від, скажімо, сурогатного материнства, народження дитини за допомогою донорської яйцеклітини дає жінці можливість самостійно виносити і народити здорову дитину й відчути всю радість материнства на повну.

Головні питання про донорство яйцеклітини


Перш ніж стати донором, варто детально ознайомитися із тим, що на вас чекатиме. Зокрема, ви маєте бути готові до численних медичних оглядів та аналізів, гормонального стимулювання овуляції під наглядом лікарів та самої пункції, яка відбувається під загальним наркозом. Крім того, вас можуть цікавити й формальні питання, на які ми коротко відповімо.

Які вимоги до майбутнього донора


Не кожна жінка, навіть попри велике бажання допомогти, може пройти процедуру донації ооцитів (яйцеклітини) через багато чинників. Адже для того, щоб досягти максимальної ефективності, потрібна насамперед молода (до 30 років) здорова жінка, яка вже має досвід народження здорових дітей та не має протипоказань ні за станом здоров’я (включно з відсутністю спадкових генетичних захворювань та алко- і тютюнозалежністю), ні за психологічним станом. Важливі також фізичні показники майбутнього донора: приємна зовнішність, відсутність надмірної ваги, середній зріст.

Чи безпечне для здоров’я донорство яйцеклітини


Вас може відлякати від донорства інформація про гормональну стимуляцію для вироблення організмом більшої кількості яйцеклітин. Дійсно, гормональний фон може дещо змінитися, але це не вплине серйозно на ваше самопочуття чи зовнішність і не зашкодить організму. Сама процедура також безпечна, якщо користуватися послугами сучасних медичних центрів, які використовують найновіше обладнання. Ви не відчуєте жодного дискомфорту, адже будете під дією загального знечулення, а слизова оболонка ніяк не постраждає. Тож за декілька днів ви зможете відновити сексуальне життя і навіть переходити до зачаття.

Чи дозволена процедура законом


Ця процедура цілком легальна і дозволена законом, регулюється одразу кількома статтями різних кодексів, зокрема наказом № 787 МОЗ України . Також ви підписуєте із клінікою згоду, в якій підтверджується обізнаність із тим, що ви не маєте на майбутню дитину жодних батьківських прав. Якщо жінка-донор має чоловіка, він також зобов’язаний дати свою згоду.

Дізнатися більше інформації про донорство яйцеклітини та суму грошової компенсації ви можете на сайті громадської організації "Донори за Життя".

0
Комментариев
0
Просмотров
390
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.