Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Як недорого облаштувати зйомне житло

Як недорого облаштувати зйомне житло
Дайджест 04 января 2019 в 12:09
Існує чимало способів зекономити на оренді житла. Зняти порожню квартиру — один із найпопулярніших. Ні для кого не таємниця, що відсутність меблів і техніки може знизити вартість оренди в 2 рази. Такий спосіб має й інші переваги. По-перше, можна облаштувати житло відповідно до власного смаку. По-друге, в випадку псування якоїсь із речей не треба виплачувати відшкодування хазяїну.

Меблі

Зекономити на покупці меблів дуже легко. На сайтах оголошень можна знайти дивани, ліжка, крісла, столи на будь-який смак і гаманець. Нерідко власники віддають якусь річ задарма, оскільки для неї немає місця або ж вона просто не вписується в інтер’єр.

Якщо вам подобається шити або майструвати, уважно придивіться до бабусиних меблів. Не спішіть викидати на смітник старе крісло чи стілець: заміна оббивки, фарбування і декорування допоможуть зробити з нього дизайнерський шедевр. Для цього знадобиться міцна тканина, лак, фарба і трішки натхнення. А як щодо радянської стінки? Виявляється, її можна з легкістю перетворити на гардеробну. В інтернеті можна знайти чимало порад, як вдихнути життя в старенькі речі. Чому б не скористатися ними?

Техніка

Щоб зекономити на покупці побутової техніки й електроніки, навідайтесь у найближчий комісійний магазин. Сайти оголошень також стануть в нагоді. На OLX чи besplatka.ua можна знайти б/в телевізори, монітори, холодильники, духовки, пральні машини, мікрохвильовки тощо. Пристрої в хорошому стані зазвичай коштують в 2–3 рази дешевше, ніж нові.

Вибираючи техніку, що була в користуванні, виясніть, скільки часу і в яких умовах її використовували. На жаль, отримати достовірну інформацію в телефонному або онлайн-режимі не завжди можливо. Недобросовісні продавці нерідко прикрашають дійсність з метою отримати якомога більше грошей за свій товар. Щоб не потрапити на їх гачок, обов’язково домовтесь про особисту зустріч і огляньте техніку. Так, купуючи холодильник, мікрохвильову піч чи духовку, звертайте увагу не лише на зовнішній вигляд, але й на камеру. Пошкоджені внутрішні стінки і неприємні запахи можуть бути свідченням серйозних неполадок з кухонною технікою.

При виборі телевізора, монітора або комп’ютера не забудьте уважно перевірити екран, оскільки від його стану залежить і якість картинки. Так, найчастіше її псує велика кількість битих пікселів, виявити які можна лише за допомогою спеціальних програм. Принесіть ці програми з собою на флешці, увімкніть прилад і запустіть. Зверніть увагу: якщо пошкоджених зон не більше 20, не біда. Навіть на екранах нових пристроїв допускається 10–15 битих пікселів.

Також уважно огляньте корпус. Дрібні подряпини чи потертості ніяк не вплинуть на роботу техніки. А от наявність відколів нерідко сигналізує про сильний удар при падінні, внаслідок якого апаратні складові могли зазнати пошкоджень. Також слід перевірити, чи немає слідів рідини на корпусі. Потрапляння вологи всередину — одна з найпоширеніших причин збоїв у роботі комп’ютера чи телевізора.

0
Комментариев
0
Просмотров
447
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.