Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Металеві водостічні системи: особливості та переваги конструкції

Металеві водостічні системи: особливості та переваги конструкції
Дайджест 07 мая 2018 в 12:13
Система збору та відведення стічних вод будівлі - важливий елемент, який відповідає за захист стін і фундаменту від підтоплення та пошкодження талими і дощовими водами. Компанія Galeco пропонує високоякісні металеві водостічні системи - продукцію, яка виконана з високоміцних матеріалів і за сучасними технологіями.

Конструктивні особливості водостоку з металу

Проектування системи - це перше, з чого слід починати при облаштуванні мережі відведення талих і дощових вод. Фахівці враховують особливості і матеріал даху, її площа. Тільки після складання плану-схеми можна буде розрахувати необхідну кількість труб і інших важливих елементів. Готова мережа може складатися з:
  • Мережі труб - саме вони використовується для відводу вологи з даху в приймачі або на землю.
  • Жолоби - збирають вологу з даху і відводять її в труби або лійки.
  • Воронки - приймає рідина з вертикальній площині.
  • Фітинги - з'єднувальні елементи, які монтуються для переходу діаметрів, поворотів, розгалужень системи.
  • Кронштейни - кріплення, який дозволяє зафіксувати труби на стіні будівлі.

Деякі випадки зажадають використання допоміжних елементів водостоку. Іноді доцільно придбати і використовувати капельники для відводу рідини, сітки і кошики для захисту жолобів від листя, бруду, гілок та інших сторонніх предметів. Використовуються в деяких мережах і зливоприймачі, які з'єднують каналізаційну систему з трубами. Всі зазначені елементи повинні бути добротними і високоміцними. Саме такі і представлені в каталозі компанії Galeco.

Тільки гідності і повна відсутність недоліків

Високоміцна продукція зі сталі для надійності і підвищення рівня міцності покривається захистом. На цій посаді використовуються безпечні полімери, які і збільшують термін використання продукції, захищають її від корозії і хімічного впливу. До додаткових переваг металевих водостоків відносять:
  • Стійкість до деформації.
  • Надійність і практичність.
  • Пожежна безпека - матеріал не підтримує процес горіння, не займається сам.
  • Використовувати можна в різних температурних режимах. Матеріал не деформується навіть при тривалому використанні в жорстких умовах (здатний витримувати від -60 до +130 градусів).

Продукція здатна витримувати значні навантаження, вона відмінно себе зарекомендувала при використанні на різних типах дахів, а також в поєднанні з будь-яким матеріалом.

0
Комментариев
0
Просмотров
343

Материалы по теме

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.