Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Великописарівська ОТГ запрошує однодумців та ділових партнерів до співпраці

ТОП-50-2020: 50 корисних справ, що допомагають пережити нелегкі часи
ВС 30 марта 2021 в 20:32
Минуло майже 4 місяця з часу обрання на пост голови Великописарівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Людмили БІРЮКОВОЇ. Новообрана команда на чолі із Людмилою Олександрівною відразу взялися за роботу. Одним із перших кроків – оптимізація управлінської структури ОТГ. Як відомо, це невдячна робота, пов’язана із паперовою тяганиною, однак без наведення порядку у цьому сегменті неможливо налагодити ефективну роботу й рухатися вперед.

Продовженням розпочатої справи стала важлива подія – у січні 2021 року у Великій Писарівці відкрився Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Свого часу інші райони такі Центри відкрили за кошти держави. А в даному випадку,на його облаштування нове керівництво ОТГ змушене було акумулювати власні кошти. Тим не менш, вже понад як місяць великописарівці із задоволенням користуються послугами сучасної установи, де люди у комфортних умовах, без зайвих проблем мають змогу отримати необхідні документи, довідки чи проконсультуватися з життєво-важливих питань.

Також голова ОТГ Людмила Бірюкова разом із командою реалізовують соціально-значущі проекти. Вони не переймаються власними амбіціями, а керуються у першу чергу інтересами громади і тому раціонально використовують незавершені проекти започатковані попередниками, адже у їх підготовку вкладені гроші з бюджету ОТГ.

«Комфортні умови для навчання молоді, доступна медицина, розвиток підприємництва, створення нових робочих місць – запорука майбутнього нашого краю. А у пріоритеті розвитку – потреби громади, добробут і благополуччя земляків», –переконана Людмила Бірюкова. Вона вірить в успіх розпочатої справи і з першого дня роботи на посаді голови Великописарівської ОТГ послідовно та виважено розпочала втілювати свою передвиборчу програму.

Діловий запал, віра у силу громади та рішучість Людмили Олександрівни до самовідданої праці на благо людей передається й підтримується усіма членам її робочої команди. Наразі вони лише на старті й у активному пошукі ділових партнерів, які готові інвестувати кошти у місцеві проекти, поповнювати бюджет Великописарівської ОТГ.


Досьє керівника

Людмила Олександрівна БІРЮКОВА народилася у 1975 році у селі Ямному Великописарівського району, що на Сумщині. Має дві вищі освіти: спеціаліст-економіст з бухгалтерського обліку та магістр державного управління. Трудову діяльність Людмила Олександрівна почала у 1997 році на посаді головного бухгалтера місцевого підприємства державної ветеринарної медицини, згодом – фінансового управління Великописарівської райдержадміністрації. Далі і до моменту обрання головою ОТГ, упродовж 2002-2019 рр., кар’єра Людмили Олександрівни складалася наступним чином: начальник управління економіки, начальник районного управління Пенсійного фонду України, директор відділення АТ КБ «ПриватБанк», головний бухгалтер ПСП «Добробут». Наразі голова Великописарівської ОТГ Людмила БІРЮКОВА – позапартійна, заміжня та виховує сина.

Довідка

Великописарівська ОТГ, Сумська область, Охтирський район.
Кількість рад, що об'єдналися – 9
Площа територіальної громади: 512.6 км 2;
Чисельність населення громади: 10469;
Міське населення: 4073;
Сільське населення: 6396.


0
Комментариев
0
Просмотров
366
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.