Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Не дають зупинятися ідеї»

ТОП-50-2020: 50 корисних справ, що допомагають пережити нелегкі часи
ВС 30 марта 2021 в 19:25
2020 рік для Володимира Лободіна, директора ТРЦ «Мануфактура», став дійсно знаковим. Участь у місцевих виборах та боротьба за крісло міського голови Сум додали досвіду, змусили по-іншому подивитися на процеси у місті, переоцінити ставлення до влади та навіть трохи розчаруватися у системі. Але лише на короткий термін. «Рішення претендувати на посаду міського голови далося непросто, але мене підтримували багато людей, – говорить Володимир. – Я вдячний усім, кому мої ідеї є близькими, хто віддав за мене свій голос».

За Володимира Лободіна проголосували понад 5% сумчан, які прийшли на вибори, а це – тисячі людей. Таким чином він – без політичного досвіду – зайняв місце поряд із політиками з багаторічним досвідом: «Довіра – основна цінність, яка дає мені сил займатися тим, що я вмію, і братися за нове. А безліч ідей не дають зупинитися, навіть коли хочеться».

Ще одна важлива річ, яку Володимир виніс із виборів, – власне бачення розвитку міста: «Ми з командою розробили і запропонували конкретну, деталізовану програму. Вона й надалі залишатиметься актуальною, бо, хоч з одного боку 5 років – це досить довго, з іншого – вони швидко минуть. Як бачимо, з осені минулого року для сумчан кардинально нічого не змінилося. Не хочеться так говорити, але, судячи з усього, – і не зміниться. Обрана влада воліє вирішувати свої «питання», а у питаннях містобудування пливти за течією».

Тим часом Володимир Лободін працює над великим проєктом, який з часом зможуть оцінити усі сумчани. «Найближчі півтора року, а то й більше, буду дуже зайнятий», – жартує. Щодо політики, то поки не прогнозує і планів не розкриває. Лише підкреслює, що звик доводити все розпочате до кінця.

0
Комментариев
0
Просмотров
126
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.