Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Клінічна лікарня №5: працюємо на передовій пандемії COVID-19

ТОП-50-2020: 50 корисних справ, що допомагають пережити нелегкі часи
ВС 30 марта 2021 в 19:08
Упродовж 67 років роботи КНП «Клінічна лікарня №5» СМР переживала різні часи та етапи розвитку. Кожен історичний період мав свої складнощі та здобутки й залишився в пам’яті, як неповторні етапи становлення та розвитку. Але у 2020-2021 рр. під час пандемії COVID-19 заклад уперше зіткнувся із настільки серйозними випробуваннями, які можна назвати форс-мажорними обставинами.

Адже пандемія коронавірусу вдарила по багатьох сферах життя: економіці, освіті, культурі, туризму. Але, все ж, найбільшим випробуванням вона стала для медицини – лікарів, медичних сеcтер і санітарок, які з першого дня знаходяться на передовій боротьби з COVID-19.

Разючі зміни в роботу КНП

«Клінічна лікарня №5» внесло протистояння пандемії COVID-19. Директор підприємства В’ячеслав Петренко пригадує, що починаючи з серпня 2020 року, лікарня №5 була визнана основним міським закладом для госпіталізації коронавірусних хворих.

«Упродовж декількох місяців (серпень-грудень 2020 року) відбулося перепрофілювання ряду діючих відділень, і на їх базі у надзвичайно короткі строки ми створили 5 спеціалізованих інфекційних відділень, де розгорнуто 200 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Здійснена величезна робота, яка передбачає і професійне навчання з акцентом на інфекційній спеціалізації, і узгодження ряду документів із відповідними звітами до НСЗУ, адже ця установа на основі укладених договорів має компенсу- вати кошти за «проліковані випадки». Усі ці нововведення ми змушені були здійснювати швидко та без права на помилку», – пояснює очільник закладу

В’ячеслав Петренко і відзначає, що завдяки консолідації усіх гілок влади, на сьогодні заклад на 100% забезпечений медичним киснем та має достатні можливості з променевої діагностики.

Стосовно статистики витрат, то з початку періоду госпіталізації упродовж 2020-2021 рр. на ліки для ковідних хворих у «Клінічній лікарні №5» освоїли 16 млн грн., а з періоду пандемії тут проліковано понад 1300 пацієнтів.

У січні поточного року відбулася розширена медична рада КНП «Клінічна лікарня №5». У ході зібрання підводилися підсумки виробничої діяльності 2019 року.

«Підприємство зайняло почесне місце в Національному бізнес-рейтингу, укладеному серед 1206 підприємств України і відзначено нагородою Почесним званням «Лідер галузі-2020». Підставою для нагородження є результати підприємства у всеукраїнському рейтингу: «Золото» серед держав- них і комунальних підприємств (КВЕД 86.10) за показником
«Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)». Також спільнота «Ліга кращих», відзначила наш колектив Почесним званням «Підприємство року-2020». Підставою для нагородження слугує бездоганна ділова репутація КНП «Клінічна лікарня №5» СМР», – з гордістю за очолюваний колектив повідомив В’ячеслав Петренко та додав, що 20 співробітників за сумлінну працю, професіоналізм отримали відповідні почесні відзнаки та нагороди.

Говорячи про поточну ситуацію, директор підприємства В’ячеслав Петренко сказав, що триває протистояння із небезпечною інфекцією і медики з честю витримують іспит форс-мажорними коронавірусними подіями.В’ячеслав Петренко: час професійних викликів для медиків

Директор КНП «Клінічна лікарня №5» СМР, Заслужений лікар України В’ячеслав ПЕТРЕНКО вже 22 рік поспіль обіймає посаду керівника одного із провідних медзакладів міста. Завдяки його багаторічному досвіду, знанням колектив гідно проходить випробування медреформою, епідемією COVID-19. В’ячеслав Юрійович відзначає, що колектив здійснив величезний об’єм роботи з перепрофілювання закладу і приємно, що вклад медиків отримав високу оцінку. За підсумками минулого року лікарня визнана «Лідером галузі-2020» та відзначена Почесним званням «Підприємство року-2020». А очільник підприємства В’ячеслав Петренко за видатні професійні досягнення, високий діловий авторитет нагороджений орденом «Гордість галузі» та отримав Сертифікат «Керівник року України».

1
Комментариев
0
Просмотров
172
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.