Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Привітання маленьких сумчан зі святом Миколая - 2018

Привітання маленьких сумчан зі святом Миколая - 2018
ВС 17 декабря 2018 в 17:02
Із неймовірним трепетом діти дочекалися одного із улюблених свят, а саме - святого Миколая. Це хвилювання починається ще ввечері, перед сном. Адже всім відомо, що саме вночі під подушкою з'являється довгоочікуваний подарунок. Нині діти не чекають від свята страху, як це було з нашими бабусями та дідусями. За старою традицією, подарунки під подушкою знаходили тільки слухняні діти. А от непослухам клали різку, якою батьки могли й відлупцювати. Але ця традиція відійшла в минуле, і нинішнє свято пов'язане тільки з позитивними враженнями.

Чимала відповідальність за те, який подарунок отримає дитина, лягала на їхніх батьків, оскільки саме вони виховували своїх чад. Нині ми відповідаємо за те, якими наші діти вилетять із своїх сімейних гнізд. Але найбільше, за що ми несемо відповідь - це світ, який ми їм залишимо після себе. Світле майбутнє і є найбільшим подарунком, який ми, дорослі, можемо подарувати нашим дітям.

Редакція газети "Панорама" вітає маленьких сумчан із Миколаєм та бажає міцного здоров'я, успіхів у навчанні та здійснення всіх бажань. Нехай над вашими головами буде мирне небо, на душі - радість, у сім'ї - злагода та любов, а під подушкою - подарунки вашої мрії. Ми віримо, що наші діти стануть гідною зміною нашому поколінню, за якої Україна досягне небаченого розквіту. Зі святом, любі!

Партнер проекту "Привітання маленьких сумчан зі святом Миколая - 2018":

ТОВ "Урожайна країна"
м. Ромни, ул. Сумська, 5Е
+38(05448) 5-77-16


0
Комментариев
0
Просмотров
407
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.