Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Корпоративна регата у Києві – основа дружного колективу

Корпоративна регата у Києві – основа дружного колективу
Дайджест 22 апреля 2022 в 18:18
Кожен керівник установи хоче, аби усі співробітники працювали як єдина команда. Таким чином вона буде ефективно вирішувати усі завдання. А щоб колеги краще дізналися один про одного, проводяться різноманітні заходи. Одним із них може бути корпоративна регата. Такий корпоратив, безперечно, запам’ятається кожному учасникові.

Як організувати тимбілдинг на воді


Плануючи корпоративну регату, слід мати на увазі, що люди зовсім інакше поводять себе на плавзасобі. Ми рекомендуємо врахувати такі особливості.

1. На яхті створюються особливі умови для учасників корпоративного заходу. Більшість співробітників компанії, для котрих проводиться регата, почувають себе "не в своїй тарілці" навіть при умові, що попередньо вони проходять спеціальний інструктаж.
2. Регата здатна викликати у багатьох учасників дитячі спогади. Адже багато хто у дитинстві мріяв побувати у ролі капітанів.
3. Багатьох гостей можна здивувати оригінальним підходом у проведенні свята. У будь-якому випадку програма заходу буде нестандартною.

Як проводять регату


Вітрильну регату не слід намагатися провести самостійно. Будь-який захід, що проводиться на судні, потребує професійних співробітників. Працівники нашої компанії організують святковий захід на вищому рівні та гарантують повну безпеку усіх учасників. Вони володіють усіма навиками першої домедичної допомоги.

Для проведення корпоративної регати в Києві, про що можна прочитати тут: https://www.yacht.org.ua/korporativnaya_regata_kiev/, завжди є підготовлено декілька сценаріїв. Ви можете вибрати найкращий варіант. Також можна адаптувати будь-який сценарій під потреби замовника. Від замовника потрібно лише детально розповісти, як буде проходити корпоративний захід.

У будь-якому випадку це будуть ігрові змагання. Вітрильні яхти нашої компанії повністю відповідають усім вимогам безпеки.

Що входить у програму регати


У будь-якому випадку регата в Києві – це незабутній захід, котрий надовго запам’ятається. Головна родзинка свята – це змагання. Ви можете вибрати різноманітні маршрути, заохочення для переможців. Можна організувати і додаткові перешкоди у змаганнях. Ми готові організувати свято на ваш смак, аби воно запам’яталося на все життя.

Регату можна закінчити повноцінним святкуванням. До послуг замовників – організація фуршету, банкету, пікніка. Кількість учасників при цьому не має значення. Щоб урізноманітнити програму свята, рекомендуємо запросити на нього ведучого. Він влаштує дозвілля присутніх гостей, запропонує цікаві розваги. А діджей наповнить свято відповідною музикою.

У Києві яхти в оренду можна взяти для організації корпоративних регат. Такий захід допоможе зміцнити колектив, дружні стосунки. Якщо ви ще не були на такому заході, варто спробувати, що це таке. Для цього достатньо всього лише одного телефонного дзвінка у нашу компанію. Усю підготовку до свята ми візьмемо на себе. Від вас – лише гарний настрій.


0
Комментариев
0
Просмотров
136
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.