Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ЗНО - 2016: що чекає сумських абітурієнтів у новому році

ЗНО - 2016: що чекає сумських абітурієнтів у новому році
ВС 17 декабря 2015 в 19:02
Почнемо зі списку предметів, які доведеться здавати учасникам зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році. Цей список не змінився  у порівнянні з 2015 р, до нього входять: біологія, географія, історія України, математика, українська мова та література, хімія, російська мова та чотири іноземних: англійська, іспанська, німецька та французька. Три з цих предмета: українська мова, іноземна мова, математика або історія України - є обов'язковими для здачі державної підсумкової атестації. Тести ЗНО з інших предметів здаються в тому випадку, якщо того вимагає той чи інший вищий навчальний заклад.

Тепер трохи детальніше про ті тести, в які будуть внесені зміни.

Історія України

Абітурієнтам доведеться знати історію своєї країни досконало, бо тест з історії буде включати дві частини завдань (в загальній кількості їх 60): перші 30 завдань охоплюють історичні події, що відносяться до більш пізнього періоду розвитку України - ХХ і початку ХХI століття. Наступні 30 завдань, навпаки, стосуються більш ранніх часів, що охоплюють період від глибокої давнини до кінця XIX століття. Для вступної кампанії до ВНЗ буде важливий сумарний результат виконання обох частин завдань. А для державної підсумкової атестації - результат виконання тільки першої групи завдань.

Математика

Тест з математики включає в себе 33 завдання. Це на три завдання більше, ніж у попередньому ЗНО. Так само, як і у випадку з тестом з історії України, при вступі до вузів буде враховуватися результат виконання всіх завдань з математики, а для ДПА - за винятком відповідей на три завдання: 29, 30 і 33. Ймовірно, останні три завдання будуть відрізнятися особливою складністю. Як би там не було, слід пам'ятати, що математика - наука з наук. Не випадково на виконання завдань з цього предмету у ЗНО нового сезону відведено 180 хвилин замість 130, які були передбачені раніше. (Для порівняння зазначимо, що на проходження тесту ЗНО з української мови та літератури відведено, навпаки, менше часу - 130 хвилин замість 150.) Це зайвий раз свідчить про важливість і складність математики, готуватися до якої слід ретельно і заздалегідь. В даний час існує безліч різних онлайн-курсів з математики, широко представлених в Інтернеті, зокрема, на сайті освітнього проекту Eduget: http://www.eduget.com/uk/podgotovka_k_zno_po_matematike. Варто відзначити, що ці курси поділяються на два види: перший передбачає самостійне освоєння учнями матеріалу, другий вид підготовки проходить з викладачем в режимі відеочату.

Українська мова та література

Аналогічно тестам, розглянутим вище, тут теж прийнята дворівнева система тестування: результатом ЗНО, який буде враховуватися при вступі до вузів, є відповіді на всі 58 питань, передбачених тестом з української мови та літератури. Відповіді на частину з цих питань (1-33, 58) будуть зараховані як ДПА.

Хімія

Кількість завдань у тестах ЗНО з хімії в 2016 р буде зменшено з 54 до 50, а час, що відводиться на їх виконання, збережеться колишнім - 150 хвилин.

Тести зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних дисциплін залишилися без змін.

Ну і найголовніше: в 2016 році ЗНО пройде з 1 по 30 червня. Бажаємо майбутнім випускникам шкіл і абітурієнтам вузів успіхів і міцних, глибоких знань!

0
Комментариев
0
Просмотров
456
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.