Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Що Ви знаєте про студентські роки в Кракові?

Що Ви знаєте про студентські роки в Кракові?
Дайджест 14 мая 2019 в 11:15
Всі знають, що столицею Польщі є Варшава. Але мало хто знає, що культурною столицею вважається Краків —   величне місто королів, легенд і драконів.

Незважаючи на те, що на дворі вже давно не середньовіччя, місто пронизане цим духом. Стара архітектура, величні давні костели, бруківка під ногами і карети з кіньми в центрі міста — все це переносить відвідувачів міста далеко в минуле. Кожна вуличка старого міста нагадує про дам в корсетах і кринолінах, про чоловіків в яскравих камзолах і про велич тих днів.

Кожне місто Польщі модернізується, але Краків намагаються залишити таким, яким він був багато років тому. Тут проводять безліч реконструкцій, щоб будівлі залишилися в кращому вигляді, і щоб туристи могли побачити шматочок стародавньої Європи.

Місто Краків розділяє річка Вісла, над якою побудовано велику кількість пішохідних та транспортних мостів. Жителі і туристи можуть відвідувати без перешкод різні частини міста: з старого міста можна потрапити в нову частину з сучасними будинками і торговими центрами.

Над Віслою стоїть перлина Кракова — замок Вавель, який раніше був резиденцією королів, а тепер є місцевою визначною пам'яткою і одним з найбільших музеїв міста. За фортечними стінами цього замку, як розповідає легенда, жив дракон, що зараз є символом міста Краків. Дракон цей постійно спустошував місто і прилеглі села, поки не з'явився польський князь Крак, який хитрістю вбив дракона. Королівське місто стало носити його ім'я, а на пам'ять про дракона біля стін фортеці залишилася статуя, з пащі якого виривається полум'я.

Навчання в місті королів
Краків багатий не тільки своєю історією, а й своїми студентами і жагою до знань. Наприклад, у Кракові знаходиться один з найпопулярніших університетів Європи - Ягелонський Університет. А ще один із сучасних університетів — Краківська Академія ім А Ф Моджевського. Такий собі оазис сучасності серед архітектури королівського часу.

Університет Моджевського — недержавний ВНЗ, з великою кількістю спеціальностей, студентською поліклінікою, власною величезною бібліотекою і відділенням банку.

В університеті викладають професори з різних міст Польщі і всієї Європи. Багато з них навчалися і стажувалися в Америці. Тому всі знання подаються на вищому рівні, за сучасними методиками і зі свіжих джерел.

З України до Кракова


Українська компанія Slavic Languages Center допомагає абітурієнтам відправитися на навчання саме в місто королів, до Краківської Академії. На сайті компанії slavic-center.com.ua можна прочитати всю інформацію про ВНЗ, вибрати факультет, який вас цікавить і записатися на безкоштовну консультацію.

Краківська Академія Моджевського — відмінний вибір як для навчання польською мовою, так і англійською. Медицина, психологія, менеджмент або може архітектура — тут є все.

0
Комментариев
0
Просмотров
118
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.