Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Курси англійської мови у Львові на сайті americanenglish.ua

Курси англійської мови у Львові на сайті americanenglish.ua
Дайджест 16 апреля 2018 в 17:55
Сучасні діти починають вивчати англійську мову вже з першого класу загальноосвітньої школи. Але спеціалісти впевнені, що починати знайомство дитини з іноземною мовою потрібно раніше. Адже найкраще вона засвоює знання у наймолодшому віці. Дошкільнята теж можуть вчитися іноземної та робити у ній успіхи. Але до таких маленьких дітей потрібен спеціальний підхід, тому дуже важливо, щоб із ними працював педагог, який має досвід такої роботи.

Якщо ви шукаєте курси англійської мови у Львові для дітей, варто поставитися до цього процесу дуже відповідально. Залучати дитину до іноземної можна з 3-річного віку, але дуже важливо зацікавити її та подати інформацію у такій формі, щоб її могла засвоїти маленька людина.

Працювати з маленькими дітьми нелегко. Щоб навчання дало свої плоди, варто бути послідовним та наполегливим. Дуже важливо подавати інформацію в ігровій формі – тільки так вона запам’ятається та засвоється. Батьки можуть записати свого сина або доньку на групові заняття, або займатись із викладачем індивідуально. Але, який би напрямок ви не обрали, варто пам’ятати, що з дитиною треба спілкуватися англійською. Тільки тоді вона зможе добре вивчити її.

Які методики використовується для навчання дітей англійської

Найпопулярніших три:
1. методика Зайцева;
2. Домана;
3. ігровий метод.

Методика Зайцева передбачає розглядання дітьми таблиць та грі з кубиками. Вони не звичайні, а містять літери та картинки. Також на них можуть писатися склади, з яких маленькі учні формують слова. Кубики відрізняються за розмірами та кольорами. Так, діти вчаться розмовляти іншою мовою з перших занять.

Найбільш простий та з тим не менше ефективний спосіб – ігровий. Таким чином з дитиною займається професійний педагог. У рамках заняття вчитель розставляє на столі іграшкових тваринок, декілька разів називає їх, а діти повторюють усі разом. Потім вони обирають одного звіра, малюють його та розповідають про нього англійською. Після того, як учні запам’ятають близько половини назв, можна переходити до простих діалогів. Поступово предмети та їх кількість збільшуються.

Методика Домана робить акцент на зоровій пам’яті. Дітям показують різні таблиці та картки зі словами. Так, вони відразу запам’ятовуються, а процес навчання значно спрощується. Такий спосіб підходить і для дорослих.

Якщо ви хочете записатись на курси, краще увійти на сайт americanenglish.ua та дізнатись усю інформацію щодо навчання.

0
Комментариев
0
Просмотров
346
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.