Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Академія Шаг захищає від прокрастинації на карантині! Безкоштовні онлайн-івенти для твого розвитку

Академія Шаг захищає від прокрастинації на карантині! Безкоштовні онлайн-івенти для твого розвитку
Дайджест 03 апреля 2020 в 10:08
Наприкінці другого тижня ізоляції все складніше придумати собі нові заняття. Або варто приділити час своєму розвитку?

Комп’ютерна академія Шаг приготувала велику кількість безкоштовних онлайн-подій!

4 квітня, 13:00 - Онлайн майстер-клас “Як обрати мову програмування для старту?”. Ідеально підійде для тих, хто хоче потрапити в ІТ, проте ще не знає з чого почати.

4 квітня, 14:30 - День відкритих дверей Малої комп’ютерної академії Онлайн. Запрошуємо батьків та їх дітей. Розповімо як допомогти дітям правильно влитися до IT-індустрії і яку користь це зможе надати майбутньому дитини.

8 квітня, 14:00 - Пробний онлайн-урок для дітей 9-14 років “Як створити свій сайт за годину?”. Діти отримають цінні поради від web-розробника, дізнаються які технології потрібно вчити для розробки сайтів та як створити власний сайт.

І щодо найочікуванішої події наступного тижня: 6 квітня Академія Шаг запускає Онлайн ІТ-марафон дітей 10-14 років! Він триватиме 5 днів і є абсолютно безкоштовним. Кожного дня діти будуть знайомитись із новою сферою в ІТ: монетизація YouTube-каналів, створення web-сайтів, бізнес і стартапи, розробка ігор, як стати популярним в TikTok. Ви можете подарувати дитині не тільки можливість навчатись із задоволенням, а й впевненість у виборі майбутньої професії!

Щоб відвідати ці онлайн-заходи безкоштовно, досить просто заздалегідь зареєструватися на сайті https://sumy.itstep.org/event_3 або за телефоном 050 417 43 21. Також ми постійно додаємо нові заходи, в яких можна взяти участь дистанційно.

R

1
Комментариев
0
Просмотров
568
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.