Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Як уникнути афер, пов'язаних з добовими квартирами

Як уникнути афер, пов'язаних з добовими квартирами
Дайджест 15 августа 2018 в 14:59
Online cайти подобової оренди порівняно недавно з'явилися в нашій країні. Звичайно ця послуга надавалася і раніше, але в основному це були кімнатки, сарайчики та інші приміщення в курортних містах. Добове житло здається в будь-якому куточку країни і користується хорошим попитом в якості альтернативи готелям. З розвитком цього бізнесу з'явилися і любителі легкої наживи.

Найпростіший вид обману, це коли здають свою, реальну квартиру, але дуже занедбана, представляючи її клієнту як дуже хорошу і за досить пристойну суму. Щоб уникнути цього - приділяйте особливу увагу відгуками про квартиру.

Найчастіше жертвою шахраїв стають орендодавці. У вас можуть зняти добове житло на пару днів і здати його довгостроково іншим людям. В цьому випадку страждають усі: і орендодавці та квартиронаймачі. Щоб уникнути цього - робіть фото документів квартиронаймачів, не здавайте квартиру підозрілим, п'яним, що не адекватним людям.

Трапляється, що клієнт забронював житло, а по приїзду ні грошей, ні квартири. Щоб цього уникнути - ніколи не переводите передоплату безпосередньо власнику. Завжди сплачуйте через спеціальні сервіси для бронювання. Тільки в цьому випадку ваші гроші гарантовано захищені і їх можна буде повернути.

Таких афер дуже багато. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, потрібно подбати про надійний спосіб оренди. Наприклад, сервіс Vlasne.ua пропонує подобові квартири в Сумах від власників, які вже отримали визнання і довгі роки працюють в даній сфері.

На Vlasne працює перевірена система online бронювання яка гарантує безпеку ваших платежів і можливість їх повернення.

Vlasne.ua працює тільки через систему безпечних платежів яка гарантує бронювання без ризику: коли орендар вносить передоплату, а господар не може розпоряджатися грошима без заселення клієнта. Тільки після того як орендар заїхав в квартиру і переконався в тому, що все в повному порядку, клієнт повідомляє власника квартири спеціальний код, який знає лише він, і з його допомогою господар зможе розблокувати гроші. Якщо ж щось не так, то клієнт має право скасувати оренду і гроші повернуться на його рахунок. Таким чином Vlasne допомагає своїм користувачам уникнути афери і не ризикувати своїми грошима.

7
Комментариев
0
Просмотров
252
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.