Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

RYBALSKY — інноваційний район з розвиненою внутрішньою інфраструктурою

RYBALSKY — інноваційний район з розвиненою внутрішньою інфраструктурою
Дайджест 29 июля 2021 в 17:02
При виборі нерухомості інвестори акцентують на навколишній інфраструктурі, суспільних просторах, наявності рекреаційних зон поблизу та системі безпеки. За декілька хвилин пішки від набережної Дніпра будується новий поліфункціональний район RYBALSKY, де враховано основні потреби мешканців мегаполісу.

Чому RYBALSKY привертає увагу інвесторів?


RYBALSKY — проект реновації постіндустріальної зони на Рибальському півострові в інноваційний район. Реалізацією займаються компанії Perfect Group та SAGA Development, які мають великий досвід на ринку нерухомості України.

У рамках проекту передбачено будівництво дев'яти будинків-кварталів. Про які переваги житлового комплексу RYBALSKY важливо зазначити?

Конкурентна локація


Найближче оточення — Контрактова площа, Поштова площа, Воздвиженка й Андріївський узвіз. Багатофункціональний район розташований за 2,5 км від парку "Наталка". Звідси до ТРЦ Blockbuster Mall — до 5 хвилин на автомобілі, а до Майдану Незалежності — до 15 хвилин.

Багаторівнева система безпеки


Заплановано систему контролю доступу на рівні під'їздів і внутрішніх дворів. Потрапити всередину можна тільки за наявності індивідуальних ключ-карт. У внутрішніх дворах встановлено камери відеоспостереження. Мешканці зможуть в режимі онлайн, відкривши застосунок SFERA на смартфоні, спостерігати за тим, що відбувається на території.

Насичена внутрішня інфраструктура


Перші поверхи будинків відведено під комерційні об'єкти. Працюватимуть монобрендові магазини, ресторани, кав'ярні-кондитерські, медичні клініки, аптеки, студії краси, фітнес-клуб. Заплановано офісні простори.

Уздовж водного каналу облаштують унікальну гастровулицю RestoPort. Відкриються понад 30 оригінальних за форматом закладів.

Освітній комплекс RYBALSKY Family Port


Для батьків важливо, щоб дитина отримала якісну освіту. Водночас бажано, щоб навчальний заклад знаходився поруч з будинком. У новому районі буде створено оптимальні умови для навчання та активного дозвілля дітей. У будинку №5 відкриється сучасний освітній комплекс RYBALSKY Family Port, до складу якого увійдуть дитячий садок, студії розвитку, спортивні секції й гуртки. "Родзинка" проєкту — школа міжнародного зразка ISPACE.SCHOOL, викладання в якій відповідатиме STEM-підходу (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Передбачено власну закриту територію: на подвір’ї запроектовано дитячий майданчик, а на даху — поле із захисною сіткою, де буде змога грати в футбол, баскетбол та інші спортивні ігри.

Детальніше про новий район RYBALSKY можна дізнатися на офіційному сайті проекту та на сторінках у соціальних мережах.
0
Комментариев
0
Просмотров
270
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.