Одноразові столові прибори: види та призначення

Одноразові столові прибори: види та призначення
Дайджест 01 марта 2024 в 01:21
У тих ситуаціях, коли використовується одноразовий посуд, слід обов’язково потурбуватися про пластикові або дерев’яні столові прибори. Вони не будуть доречними разом з порцеляновими тарілками. Так само як металеві виделки та ложки незручні в застосуванні разом з пластиковими ємностями. Розберемося, які бувають одноразові прибори та як їх вибрати.

Переваги одноразових столових приналежностей


Виделки та ложки мають такі плюси:

1. Гігієнічність. Відвідувач кафе або гість може бути впевнений, що до нього ніхто не користувався виробом. Після використання одноразові прибори відправляються до сміттєвого баку.
2. Безпека для здоров’я людини. Ложки, виделки та ножі не виділяють шкідливі речовини. Вони не вбирають жир та воду.
3. Оптимізація праці. Такі приналежності не треба мити. Отже працівникам не треба витрачати час на миття посуду.
4. Легкість та компактність. Одноразові столові прибори мають невелеку вагу, яка не відчувається при транспортуванні. Крім того, ложки та виделки відрізняються невеликим розміром. Вони не займають багато місця при зберіганні.
5. Міцність. Вироби не ламаються та не деформується під вагою їжі. Виделки легко справляються з твердими шматками м’яса.

Види одноразових приборів


За призначенням вироби поділяються на такі види:

1. Ложки. Розрізняються за розміром, отже мають різне призначення. Великі варіанти підходять для перших страв. А маленькі – використовуються для розмішування кави та чаю.
2. Виделки. Призначені для других страв. Вони достатньо гострі, щоб наколювати м’ясо, овочі та інші тверді продукти. Водночас виделки безпечні. Ними неможливо поранитися.
3. Ножі. Також відрізняються гострістю та безпекою. Водночас вони добре ріжуть тверді продукти.
4. Розмішувачі. Їх використовують для гарячих та холодних напоїв – кави, чаю, коктейлів. Такі вироби можна побачити на барній стійці та біля вендингового апарату. Розмішувачі бувають різних видів. Деякі з них виготовлені у вигляді звичайної палички. Інші – можуть мати розширення з однієї сторони, завдяки чому зручніше розмішувати цукор. Також випускають спеціальні палички для коктейлів з двома отворами. Вони зменшують опір рідини, завдяки чому вдається швидше розчинити цукор. Розмішувачі розрізняються за довжиною.
5. Шпажки. Використовуються для сервірування закусок та десертів. Один кінець – гострий, завдяки чому легко наколювати продукти.

Як вибрати столові прибори


При купівлі виробів треба враховувати матеріал. Приналежності можуть бути виготовлені з пластику або дерева. Перші варіанти – легші та дешевші. Пластик не завжди витримує високу температуру. До того ж пластикові вироби потребують спеціальної утилізації. Дерево – екологічний та дорожчий матеріал. Проте він точно не боїться високої температури. До того ж дерево міцніше за пластик.

Столові прибори треба купувати залежно від страв та напоїв, які будуть подаватися. Для супів обов’язково знадобляться великі ложки. Для других страв, салатів та закусок треба подбати про виделки. Для шашлику обов’язково потрібні ножі. Для напоїв знадобляться розмішувачі. Якщо плануєте приготувати закуски, обов’язково придбайте шпажки. Великий вибір столових приборів представлений у магазині Lookfort.

Реклама

1
Комментариев
0
Просмотров
166
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.