Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Як вибрати кращий газовий котел

Як вибрати кращий газовий котел
Дайджест 12 марта 2019 в 14:08
Якщо в будинку холодно, то досить установки газових комунікацій, щоб вирішити цю проблему. При цьому одне обладнання буде не тільки нагрівати приміщення, а й забезпечувати домочадців гарячою водою. У цій справі головне правильно вибрати не тільки газовий котел, але і місце, а також де і як він буде встановлений. Майже всі сучасні вироби виготовлені з тим розрахунком, що ними будуть користуватися люди, які далекі від технологічного процесу. Крім того, варто відзначити також і безпеку обладнання. До речі, ціна на турбіни для котлів та інші елементи вказані на сайті piramida24, де представлен великий ассортимент всього необхідного.

Сьогодні на світовому ринку представлений досить великий асортимент, серед якого переважно газові моделі. Тому, перш ніж зупиняти свій вибір на одному з них, потрібно для початку звузити коло, залишивши тільки найкращі варіанти. Крім того, важливо вирішити, де і як буде використовуватися котел.

  • Одноконтурний чи двоконтурний котел повинен відповідати своєму призначенню. Найчастіше одноконтурний котел використовується тільки для опалювальної системи, а двоконтурний є універсальним і може використовуватися як для нагріву води, так і приміщення.
  • Газовий котел настінний або підлоговий.
  • Також, варто відзначити автономну систему з або без димоходу.

Перераховані вище параметри допоможуть навіть новачкові розібратися з тим, як повинен виглядати котел для опалення. Але при цьому важливо враховувати особисті потреби і параметри будинку. Не варто забувати про те, що найкращим котлом є безпечне, економічне, просте і малошумное пристрій. На сьогоднішній день найпопулярнішою моделлю є двоконтурний котел, який поєднує в собі всі необхідні якості і параметри.

Якщо говорити про настінних газових котлах, то їх потужність є оптимальною для такого обладнання. Найчастіше їх використовують в приміщеннях, площа яких дорівнює 100 - 350 квадратним метрам. Вони досить легко монтуються, при цьому не займають багато місця і мають цікавий дизайн. Також, щоб повисити рівень безпеки, можуть бути встановлені допоміжні елементи – розширювальні баки для котлів та інше.

Щоб експлуатація котла була максимально безпечною, необхідно, щоб устаткування мало такі елементи:

  • датчики для контролю горіння, які відключають подачу газу, якщо полум'я згасло і контролю тяги;
  • термостат для аварійного припинення роботи, якщо температура води підвищена;
  • блокування опалювального обладнання при відсутності подачі газу.

Вибір газового котла безпосередньо залежить від того, яка площа приміщення, яке вимагає обігріву. Крім того, важливо врахувати рівень втрат тепла. Правильно виконати такі розрахунки можуть тільки фахівці, які мають все необхідне для цього програмне забезпечення. При цьому важливо звертати увагу на опис, яке виробник надає до котла, власне в ньому можна знайти рекомендації з приводу розміру приміщення та інші дані. Найкраще підібрати обладнання з урахуванням запасу, який належним бути до 25%.

0
Комментариев
0
Просмотров
644
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.