Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Відзначаємо День лікаря!

Международный день врача в Сумах - 2019
ВС 07 октября 2019 в 10:53
Шановні медики! Прийміть найщиріші слова привітань з Міжнародним днем лікаря!
Сьогодні лунають слова вдячності за те, що Ви не шкодуючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар людського болю, страждань. Ви зберігаєте найцінніше, що є у людини, – її життя.

Зичимо Вам високих професійних досягнень , невичерпної творчої енергії та успіхів в починаннях, міцного здоров’я, щастя, достатку, сімейного затишку Вам та Вашим родинам!

Спасибі Вам за працю, спасибі, що Ви є!

З Днем лікаря! Medicus medico amicus est!

У цей святковий день перші вітання директор КНП «Клінічна лікарня № 5», кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, Академік інженерної академії України В’ячеслав ПЕТРЕНКО отримав від колег по роботі.

Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря (International Doctor's s Day), який вважається днем солідарності і активних дій лікарів всього світу.

Професія лікаря – одна з найстаріших у світі, і в даний час залишається однією з найбільш затребуваних і незамінних. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікаря за допомогою і лікуванням. Адже навіть на самому старті життя, при народженні немовляти – безпосередню участь беруть ЛІКАРІ. А сучасна охорона здоров'я і зусилля лікарів спрямовані не тільки на лікування хвороб і підтримання здоров'я людини, але і на її розвиток.
У цей день лікарі вітають своїх колег і приймають поздоровлення від вдячних пацієнтів.
0
Комментариев
0
Просмотров
233
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.