Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Як вибрати шафу купе в спальню: поради дизайнерів

Як вибрати шафу купе в спальню: поради дизайнерів
Дайджест 07 октября 2021 в 19:15
Головний елемент спальні — ліжко, адже ця кімната призначена для відпочинку та сну. Шафа займає наступну позицію в переліку найважливіших елементів. Саме в ній має вміститися велика кількість одягу та інших речей. Рішення вибрати шафу-купе — виправдане. Особливості конструкції, принцип відчинення дверей забезпечують економію простору спальні. Але шафи купе представлені великим асортиментом варіантів. Як вибрати найкраще рішення?

Розміри шафи-купе


Ретельно виміряйте довжину стін та порахуйте площу спальні. Визначте, де в кімнаті плануєте встановити шафу. Для вибору розміру скористайтеся рекомендаціями ергономіки. Той, хто читає статті про інтер'єр, стикався з принципами цього напрямку. Ергономіка визначає правила найзручнішого розташування меблів у кімнаті. Правила цього напрямку допоможуть вибрати оптимальні розміри.

Дотримуйтесь таких стандартів:

  • відстань від фасаду до ліжка — не менше 70 см;
  • плануєте встановити шафу біля стіни, в якій розташовані двері? Відстань від отвору до бічної сторони шафи має перевищувати ширину дверного полотна;
  • плануєте розташувати шафу біля коротшої стіни? Фахівці з дизайну радять вибрати вбудований варіант. Його ширина дорівнює довжині стіни.

Більше корисних порад про вибір розміру можна отримати на сайті https://viyarbazar.com/blog/. Блог про інтер'єр на сайті Viyar Bazar охоплює повний спектр важливої інформації на цю тему.

Колір шафи-купеПалітра меблів для спальні має дуже важливе значення. Надто яскраві кольори та констрасти, надмірна строкатість викликають роздратування і втому. Відтінок меблів має гармонійно доповнювати загальну палітру кімнати. На питання, як вибрати шафу купе з урахуванням особливостей інтер'єру, дизайнери радять дотримуватися кількох правил:

  • надавайте перевагу м'яким відтінкам природної гами. Вони заспокоюють, створюють атмосферу затишку;
  • колір та насиченість відтінку меблів мають контрастувати зі стінами. Інакше всі поверхні в спальні будуть зливатися;
  • щоб уникнути надмірної строкатості, виберіть 3–4 кольори. Різноманіття досягається використанням відтінків базового набору. Шафа — найбільший за розмірами предмет у спальні. Її колір має входити до базового набору кольорів.

На сайті "‎ВіЯр Базар" багато фото зі зразками дизайнерських інтер'єрів спальні. Тут багато цікавих ідей та гармонійних поєднань кольорів.

Екологічні матеріали


Це вирішальний чинник вибору меблів для спальні. Екологічність притаманна не лише натуральній деревині. Плити ДСП та МДФ також варті уваги. Але є нюанс. У порадах, як вибрати шафу-купе в спальню, експерти радять уважно вивчати сертифікати виробів. Переконайтеся, що вміст формальдегідних смол не перевищує допустиму норму. У Європі класи екологічності для меблів E0 і Е1 — загальноприйнятий стандарт. В Україні його дотримуються не всі виробники. Тому треба бути дуже уважними і ретельно перевіряти сертифікати.0
Комментариев
0
Просмотров
185
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.