Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Привітання з 8 Березня чарівних сумчанок – 2018

Привітання з 8 Березня чарівних сумчанок – 2018
ВС 07 марта 2018 в 14:05
Найпрекрасніші речі на цій землі починаються з жіночого єства. Життя (дійсно, що може бути прекраснішим?) зароджується саме в жінці. А ці ніжні обійми, тремтливий шепіт, погляд, сповнений кохання… Нарешті, сама краса у багатьох народів асоціюється саме з дівчиною, адже недарма жінок називають прекрасною статтю. Тож цілком справедливо, що у наших пані є день, коли ми, чоловіки, маємо змогу привітати їх зі святом.

День, присвячений жіноцтву, припадає на початок весни. І це – цілком логічно, адже саме в ці дні природа прокидається від зимових морозів і починає одягатися в прекрасні весняні шати. Таких барв, такої заквітчаності не побачиш більше ні в яку пору року. Саме в цю пору в чоловічих серцях розтає зимова крига, звільняючи місце щирому й відвертому коханню. Тож кращого дня для наших любих жінок, мабуть, не знайти.

8 березня – це один із чарівніших днів для жінки. Тож представники сильної статі мають подбати про те, аби кожна дружина, мати, сестра, бабуся, донька отримали в подарунок частинку чоловічої уваги, любові та ніжності.

Редакція сайту "Всі Суми" та газети "Панорама" щиро вітає наших чарівних дівчат та жінок зі святом 8 Березня. Також до привітань приєднуються наші партнери.

БПП "Солідарність"


В. Ю. Петренко, Президент обласної асоціації медичних працівників працівників


ТОВ "СП Надра"


О. Брітов, голова правління АТ "Сумбуд"

О. М. Ковтун, голова управління АТ "Сумський завод "Насосенергомаш""


.
0
Комментариев
0
Просмотров
1584
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.