Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумщині сьогодні є чим пишатися

"Дружнє коло - 2018": 20 років нестерпної легкості буття
ВС 16 ноября 2018 в 13:19
Сумщина сьогодні має успіхи у соціальному і економічному розвитку, впроваджені реформ, ініційованих Президентом та Урядом України.
Сумська область традиційно у десятці кращих у проведенні децентралізації і наразі в області створено 34 об’єднані територіальні громади, а Краснопільська ОТГ є однією із найкращих об’єднаних громад в Україні за приростом власних надходжень.Наша область демонструє відмінні результати в галузі освіти, зокрема є лідером з ефективного освоєння державної субвенції на Нову українську школу.

По всій області тривають ремонти доріг. Зокрема капітально відремонтована траса Охтирка-Харків, на відкриття якої завітав Президент України Петро Порошенко.Також варто відзначити, що серед усіх регіонів України Сумщина займає 4 місце за урожайністю зернових та зернобобових культур, у п’ятірці областей за чисельністю поголів’я корів.Можна ще довго перелічувати, але сьогодні хочу зазначити наступне.
Приємно, що журналісти газети Панорама є не лише «сторожовими псами демократії», а й бачать усі ці успіхи і розповідають про них своїм читачам. Так, ви інколи «кусаєте владу», але, разом із тим, і конструктивно співпрацюєте з облдержадміністрацією та обласною радою.Тож я щиро вітаю весь колектив газети «Панорама» із двадцятиліттям.
20 років – це солідний, але водночас і молодий вік. Адже за цей час ви стали провідним виданням Сум та області, яке є цікавим не лише своїми матеріалами, але й творчими проектами. А всім відомий щорічний рейтинг ТОП 50 – це показник досягнень, успіху, знаності й іміджу для всієї нашої області.Я бажаю «Панорамі» бути завжди в авангарді суспільної думки, залишатися  справжнім другом для кожного жителя області, а журналістам видання бажаю гострого пера, влучного слова і тільки свіжих та актуальних тем та добрих новин.
1
Комментариев
0
Просмотров
312
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.