Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Що потрібно для спокійного сну немовлят?

Що потрібно для спокійного сну немовлят?
Дайджест 21 октября 2021 в 18:42
Сон - найважливіша фізіологічна потреба для немовлят. Він важливий для фізичного відновлення, розвитку, зростання, дозрівання мозку. Кількість сну - величина дуже індивідуальна. Деякі малюки в перші дні та місяці життя сплять 18-20 годин, а інші значно менше.

Особливості сну немовлят


Сон новонароджених ділиться протягом доби на 4-6 періодів, розділених неспанням. У перший рік життя дитини час його денного сну поступово скорочується, концентруючись на нічні години.

За ніч малюки прокидаються в середньому 2-3 рази. Деякі можуть самостійно заспокоюватися і засипати, але багатьом потрібна допомога батьків. У перші місяці життя малюки прокидаються для нічного годування, це нормально. Кількість нічних годувань поступово скорочується протягом першого року. Так новонароджені вимагають годування 3-4 рази за ніч, а однорічні діти зазвичай вже не їдять вночі взагалі.

Вибір ліжечка для малюка


Дуже важливий момент - правильно вибрати комфортне спальне місце для дитини. Адже малюк в перший рік життя дуже багато часу проводить уві сні.

Різновиди ліжечок для немовлят:

1. Колиски. Це компактні конструкції з невисокими бортиками. У них малюк почуває себе комфортно і захищено. Але призначені вони тільки для дітей до 4-6 місячного віку, поки вони ще не дуже активні та не можуть вставати самостійно. Зручність колисок ще і в тому, що їх легко переміщати по дому.
2. Приставні ліжечка. З'явилися відносно недавно, але швидко стали дуже популярними. Шляхом знімної стінки їх можна приставляти до батьківського ліжка. Так дитина звикає спати окремо, але знаходиться поруч з батьками й відчуває себе безпечно.
3. Ліжечка-качалки. Це конструкції з полозами для заколисування немовлят. У сучасних моделях передбачена можливість установки коліщаток. Їх можна фіксувати, й ліжечко стане нерухомим.
4. Ліжечка-маятники. Обладнані поперечним або поздовжнім маятниковим механізмом, що м'яко розгойдує спальне місце. У таких ліжечках діти засинають дуже добре і сплять міцно.
5. Ліжечка-трансформери. Універсальні й дуже зручні, можуть використовуватися від періоду новонародженості до підліткового віку дитини. Спочатку це спальне місце для немовляти з комодом, пеленальним столиком, висувним ящиком. Надалі конструкція трансформується в ліжечко для дитини, що підросла.

Продумайте заздалегідь, як організувати сон вашого малюка та вибрати ліжечко дитяче. Тоді ваше життя з ним з перших днів буде комфортною і розміреним.

0
Комментариев
0
Просмотров
146
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.