Кредит на 1500 грн. на сервісі Finsfera — миттєва послуга для вирішення фінансових питань

Кредит на 1500 грн. на сервісі Finsfera — миттєва послуга для вирішення фінансових питань
ВС 07 мая 2024 в 15:12
Неочікувані витрати не завжди передбачені у щомісячному бюджеті. Коли потрібно здійснити додаткові покупки або скористатися вартісними послугами, зазвичай буває недостатньо зарплати, пенсії або стипендії. Для отримання невеликої суми, наприклад, 1500 грн., на короткий термін, рекомендується звертатися до спеціалізованих мікрофінансових установ, оскільки банки зазвичай надають лише великі довгострокові кредити.

Отримання кредиту на 1500 грн. https://finsfera.ua/kredit-na-1500-grn в МФО Finsfera — це відмінний варіант для тих, хто терміново потребує додаткових коштів та хоче отримати їх у день звернення. Оскільки сервіс доступний онлайн, кожен може подати заявку на кредит і швидко отримати відповідь протягом 15 хвилин. А після підписання електронного договору кошти прийдуть на карту одразу, просто за лічені хвилини.

Які переваги отримання невеликої позики в МФО


Співпраця з МФО є простішою та зручнішою в порівнянні з банківськими установами. Процес оформлення кредиту відбувається онлайн, тобто віддалено без особистої присутності в офісі компанії. Це дуже зручно для тих, хто не має можливості приїздити для підписання договору через складний графік роботи або віддалене місце проживання. Серед інших вигідних особливостей МФО:

  • Доступ до сервісу та отримання позики цілодобово. Це велика перевага для людей, яким терміново знадобилися кошти в той час, коли банки закриті.
  • Для отримання позики не потрібен поручитель. Позичальник самостійно оформляє позику та не долучає до цього процесу довірену особу. Це дозволяє швидко та конфіденційно отримати кошти без участі свого близького оточення.
  • Не потрібно вносити заставу. Таку вимогу мають ломбарди, які також спеціалізуються на видачі кредитних коштів. Проте МФО не вимагають клієнтів вносити гроші передчасно. Погашення кредиту починаються тільки після підписання договору та отримання позики на карту. Для цього буде складено графік внесення регулярних платежів.

Як отримати 1500 грн. за кілька кроків


Все, що необхідно зробити для отримання швидкої позики до 1500 грн. — зареєструватися на сайті МФО та заповнити онлайн заявку. В ній треба повідомити кілька основних даних про себе. Це номер телефона для отримання повідомлень з інформацією щодо свого кредита, а також номер кредитної картки для переказу коштів у випадку схвалення позики.

Щойно анкету буде заповнено, вона надійде компанії для здійснення перевірки даних та кредитної історії. Після схвалення запиту на позику клієнт отримає електронну версію договору, який потрібно буде підписати. Готовий електронний варіант документа він отримає також на свою електронну пошту. Після підписання договору кошти приходять на карту в середньому за 10-15 хвилин. Весь процес можна зробити з дома, роботи, подорожі, магазину просто зі свого смартфона.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія № В0000242 реєстраційний номер 48, видане Національним банком України 14.05.2021 р.

Реклама

3
Комментариев
0
Просмотров
159
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.