Як шукати запчастини по ВІН коду?

Як шукати запчастини по ВІН коду?
Дайджест 02 мая 2024 в 18:17
Рано чи пізно постає питання: де швидко та точно знайти необхідні запчастини? Звісно, можна по старинці телефонувати до десятків магазинів, називаючи марку, модель, рік випуску та сподіваючись на досвідченість продавця. Але є набагато зручніший і, головне, – певніший спосіб – пошук запчастин за VIN-кодом. Не всі магазини мають таку функцію, але можете бути впевнені, що в ATL зможете знайти автозапчастини https://atl.ua/ua/avtozapchasti по він-коду.

Що таке VIN-код і навіщо він потрібен?


VIN (Vehicle Identification Number) – унікальний 17-символьний код, своєрідний паспорт вашого автомобіля. Він містить зашифровану інформацію про виробника, модель, рік випуску, тип двигуна, комплектацію тощо. Знайти VIN-код можна у технічному паспорті (свідоцтві про реєстрацію) або безпосередньо на кузові – під капотом, на дверних стійках чи біля двигуна.

Чому пошук запчастин за VIN-кодом – ваш найкращий вибір?


  • Точність підбору. Завдяки VIN-коду ви отримуєте список деталей, які стовідсотково сумісні з вашим авто. Це виключає помилки, пов'язані з невідповідністю модифікації чи року випуску.
  • Економія часу та зусиль. Не потрібно витрачати час на довгі розмови з продавцями та пошуки потрібної інформації. Кілька кліків – і перед вами перелік запчастин, що ідеально пасують до вашого "залізного коня".
  • Широкий асортимент. Онлайн-каталоги, що працюють з VIN-кодами, пропонують величезний вибір деталей від оригінальних виробників до бюджетних аналогів.
  • Зручне порівняння. Можливість порівнювати ціни, характеристики та бренди запчастин дозволяє зробити оптимальний вибір, враховуючи ваш бюджет та побажання.

Якщо вам необхідно купити якісь деталі для вашого авто і у вас немає часу на те, щоб шукати все по різним магазинам, то ви замовити все необхідне в https://atl.ua/ua.

Як шукати запчастини за VIN-кодом?


Скористатися пошуком запчастин за VIN-кодом можна двома способами:

  • Через онлайн-магазини автозапчастин. Більшість інтернет-магазинів пропонують спеціальний розділ для пошуку за VIN-кодом. Знайдіть таке поле на сайті, введіть 17 символів вашого коду та натисніть кнопку пошуку. Система автоматично підбере список сумісних запчастин.
  • Через онлайн-каталоги виробників. Деякі виробники автомобілів надають доступ до своїх онлайн-каталогів запчастин. Знайдіть офіційний сайт вашого автовиробника та розділ з каталогами. Зазвичай, для пошуку потрібна реєстрація. Ввівши VIN-код, ви отримаєте оригінальні запчастини, рекомендовані виробником.

На що звернути увагу при пошуку запчастин за VIN-кодом?


Віддавайте перевагу перевіреним онлайн-магазинам та каталогам виробників з гарною репутацією. Оригінальні чи аналогові запчастини? Оригінальні деталі від виробника авто гарантують ідеальну сумісність та найвищу якість, проте їхня ціна може бути суттєво вищою. Аналогові запчастини від сторонніх виробників часто пропонують оптимальне співвідношення ціни та якості. Обов'язково звертайте увагу на бренд та відгуки про виробника аналогових деталей. Не поспішайте купувати першу запчастину, що вам сподобалась. Скористайтеся можливістю порівняти ціни в різних магазинах. Іноді різниця може бути суттєвою. Звертайте увагу на технічні характеристики запчастин, такі як розміри, матеріали виготовлення, технічні параметри тощо.

Реклама

1
Комментариев
0
Просмотров
175
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.