Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Universalna: критерії вибору поліса Каско для автомобіля

Universalna: критерії вибору поліса Каско для автомобіля
ВС 08 февраля 2019 в 13:52
Припустимо собі ситуацію, при якій не існувало б страхування жодного виду транспорту: автомобільного, водного, повітряного і залізничного. Що було б в цьому випадку? Відповідь категорична - нічого хорошого. Всі збитки, які спричинили б за собою збитки, завдані транспортному засобу, наприклад, при ДТП або його викрадення, довелося б покривати самому власнику транспортного засобу. Якщо ви недавно придбали автомобіль, але ще не встигли його застрахувати, то вам в обов'язковому порядку доведеться оформити поліс Каско для автомобіля, щоб уникнути перерахованих вище збитків. Ви можете звернутися в страхову компанію Універсальна і замовити один з трьох запропонованих нею страхових полісів. Нагадаємо, що даний вид страхування гарантує відшкодування збитків, які були викликані викраденням або збитком, які було завдано вашому автомобілю іншим транспортним засобом (у ДТП), стихійним лихом або протиправними діями будь-яких людей (наприклад, кинули камінь у ваше авто або вчинили його підпалив), але не є страховим захистом матеріального майна, що перевозиться в вашому автомобілі, а також відповідальності перед третіми особами (тобто не покриває збитки, завдані автомобілем майну і здоров'ю третіх осіб).

Які фактори слід врахувати при виборі поліса Каско для автомобіля


Як ми вже відзначили, страхова компанія Універсальна пропонує своїм клієнтам - власникам автомобілів три поліса: Каско CLASSIC, Каско VIP і Каско "До першого випадку". Основними відмінностями між ними є:

- Величина франшизи в процентах (тобто частка збитку, який був нанесений автомобілю при настанні страхового випадку, яку відшкодовує сама застрахована особа - власник даного транспортного засобу). Існує два види франшизи:

 • в разі отримання автомобілем ушкоджень - франшиза знаходиться в межах від 0 до 5%;
 • при викраденні або знищення авто - франшиза становить 0-10%.

Тут варто зазначити, що вартість поліса обернено пропорційна величині франшизи.

- Варіанти розрахунку відшкодування - з урахуванням зносу автомобіля, який неминуче виникає при його експлуатації, і без урахування цього параметра.

- Характеристика водія, який керував авто в момент настання страхового випадку. Ці характеристики (тобто вимоги до водія, зокрема, наявність у нього водійського стажу) можуть бути докладно описані в страховому договорі, чи водієм може бути хто завгодно.

- Територія дії поліса. Це може бути Україна або Україна плюс країни Європи.

- Місце ремонту автотранспортного засобу після настання страхового випадку. Компанія Універсальна пропонує варіант, який дозволить на 15% знизити вартість поліса. Це - ремонт в партнерських СТО.

- Вартість послуг евакуатора. Мінімальна вартість даних послуг (500 грн.) закладена в полісі Каско "До першого випадку", що в принципі логічно.

- Види привілеїв при виплаті. Цей розділ досить ємний, він передбачає 6 пунктів, включаючи, зокрема, наявності алкогольного сп'яніння у водія, грубе порушення правил дорожнього руху і ситуацію, коли водій застрахованого авто не викликав поліцію на місце ДТП. Найбільш прихильним до водіїв, які перебували напідпитку в момент настання страхового випадку, є поліс Каско VIP. При цьому всі три поліса Каско однаково суворі до страхувальників, які не викликали поліцію - таким виплачується не більше 5% страхової суми.

- Додаткові переваги. Вони, як неважко здогадатися, у тих автомобілістів, хто оформив Каско VIP. До цих переваг відносяться:

 • персональний інспектор;
 • компенсації проїзду до місця призначення, за проживання в готелі, користування тимчасовим автомобілем і евакуатором;
 • можливість застрахувати автомобіль, за який виплачується кредит;
 • прискорена процедура виплати страхової суми та інше.

Приклад розрахунку поліса КАСКО


Візьмемо для прикладу Каско CLASSIC. Розрахунок здійснюється в чотири кроки.

1-й крок

 • Вибір марки автомобіля. У нашому прикладі це буде Hyundai;
 • Рік випуску. Припустимо 2017 рік;
 • Об'єм двигуна, куб. см - 2000;
 • Місце реєстрації авто - Суми;
 • Вартість авто - 800000 грн.

2-й крок

Програма страхування. У нашому прикладі це Каско CLASSIC, який обійдеться нам виходячи з наведених вище умов у 42800 грн.

3-й крок

Реєстрація на сайті компанії Універсальна - зазначення своїх персональних даних і контактів. Реєстрація починається з підтвердження свого номера телефону за допомогою СМС-коду.

4-й крок

Оплата поліса.

На закінчення відзначимо, що вибрати самостійно всі необхідні опції в полісі Каско, напевно, під силу тільки досвідченим автомобілістам, які вже не в перший раз укладають страховий договір. Якщо у вас виникнуть будь-які питання при виборі поліса або його конкретних параметрів, ви завжди можете отримати консультацію у фахівців компанії. Найбільш простий і швидкий варіант зворотного зв'язку - це замовлення зворотного дзвінка.

0
Комментариев
0
Просмотров
162
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.