Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Автомеханіку на замітку: як вибрати інструменти для автомобіля

Автомеханіку на замітку: як вибрати інструменти для автомобіля
ВС 24 марта 2017 в 14:47
Якщо ваше життя або робота впритул пов'язані з автомобілем, вам потрібен набір інструментів для ремонту і обслуговування свого транспортного засобу. Справді, ким би ви не були - водієм пасажирського автобуса, вантажівки, маршрутки або персонального авто, а може, власником станції технічного обслуговування, - вам не обійтися без інструментів так само, як не обійтися без аптечки, вогнегасника і запасний покришки. Це правило, яке не стане оскаржувати жоден автомобіліст. Якщо ви ставитеся до розряду починаючих автолюбителів і поставили собі за мету придбати інструменти для свого новенького авто, то, ми сподіваємося, ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

Де купити інструменти для автомобіля

Припустимо, у вас ще немає чіткого уявлення, в якому магазині ви будете купувати інструменти. В цьому випадку ви можете зайнятися пошуком потрібного магазину в інтернеті: сьогодні в Мережі пропонують інструменти для авто як спеціалізовані автомобільні ресурси, так і безліч інших інтернет-магазинів, які торгують різним обладнанням, технікою та інструментами. Ми можемо запропонувати вам більш короткий і вірний шлях: скористайтеся сайтом компанії "Автомеханіка": http://www.autom.com.ua/ua/instrument/kits_nabory_klyuchy/ Компанія з 1996 року займається поставками в Україну самого різного устаткування для СТО, за більш ніж 20 років "Автомеханіка" придбала солідний досвід роботи на цьому сегменті ринку і налагодила співпрацю з провідними виробниками обладнання та інструментів для обслуговування авто. Словом, якщо ви хочете придбати якісний інструмент, а може, і ще якесь обладнання для обслуговування транспортного засобу - звертайтеся в компанію "Автомеханіка".

Які інструменти вибрати для автомобіля

Найпростіша класифікація будь-яких інструментів не тільки для авто, а й для інших цілей, наступна:

- аматорські (для починаючих користувачів);
- професійні (для майстрів);

- дешеві (репліки або вироби маловідомих торгових марок);
- дорогі (продукція іменитих зарекомендували себе брендів);

- окремі інструменти;
- набори інструментів.

Після вивчення цієї своєрідної "матриці" ви можете вибрати інструменти, які будуть відповідати вашим потребам і фінансовим можливостям. Якщо ж у вас до сих пір залишилися питання, на чому зупинити свій вибір, ми постараємося за допомогою наступної інформації відповісти на ваші запитання.

Отже, якому інструменту краще віддати перевагу.

Купуючи аматорський і недорогий інструмент, ви економите гроші. Але лише на перших порах. Не потрібно бути провидцем, щоб з упевненістю сказати: зовсім скоро вам доведеться оновити інструмент або через низьку якість наявного, або через те, що ваші вимоги з приходом досвіду в обслуговування автомобіля зросли, а аматорський інструмент вже "не дотягує" до ваших нових вимог.

Зовсім інша справа брендовий інструмент. Так, він помітно дорожче, ніж репліки, але зате, володіючи достатньою міцністю і зносостійкість, прослужить вам набагато довше. І в цьому істотна економія грошей.

Набір або окремі інструменти

Мабуть, це один з найскладніших питань, відповідь на який залежить перш за все від вашого професійного досвіду і особистих, суб'єктивних переваг. Якщо ви, скажімо, купуєте інструменти не перший раз і в вашому арсеналі вже є один-два набору і вони вас влаштовують як майстра, то, ймовірно, краще купувати лише ті інструменти, яких у вас не вистачає. Якщо ж ви, не володіючи належними знаннями, вперше поставили собі за мету купити інструменти для авто, то розумно придбати набір.

Який "джентльменський" мінімум повинен входити в набір інструментів для автомобіля?

Торцеві головки, які призначені для закручування і відкручування болтів і гайок. Без цих пристосувань не обійтися особливо у важкодоступних місцях.

Гайкові ключі-"тріскачки" (ключі з храповим механізмом, що дозволяє обертатися голівках лише в одному напрямку). Фахівці рекомендують мати кілька "тріскачок", розрахованих для головок різного розміру.

Воротки. Цими пристроями користуються в парі з головками - воротки служать важелями при откручіваніі-закручуванні гайок.

Ріжкові ключі. Вони - альтернатива ключам-"тріскачкам" і голівкам. У ряді випадків зручніше працювати ріжковими ключами, ніж "тріскачками".

Викрутки, біти і шарніри карданного типу. Крім звичайних викруток, не завадить мати універсальні викрутки, які представляють собою одну рукоятку з набором кількох біт (змінних наконечників). Шарнір карданного типу допоможе вам відкрутити-закрутити болт в такому місці, до якого звичайною викруткою не дістанеш.

Пасатижі, плоскогубці. Пасатижі - інструмент на всі випадки життя. Стане в нагоді вам при ремонті чого завгодно, не тільки автомобіля.

Тепер, коли ви озброєні нашими простими порадами, ви можете відправитися на сайт компанії "Автомеханіка" і сміливо застосувати теорію на практиці. Запевняємо вас, кожна ваша покупка, зроблена в цьому магазині, буде вдалою.

0
Комментариев
0
Просмотров
826
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.