Последний опрос

Пользуетесь ли вы QR-кодами?

Результаты
Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Номинанты рейтинга "Золотая десятка" - 2018

Архив опросов
22. КОЗАК Роман, режисер театру ім. Щепкіна - за постановку вистав "Сірано де Бержерак", "Танго", "Різдвяна історія"
22% (301 голос)
26. КРАВЧЕНКО Олександр, фотохудожник – за виставку фотопортретів сумчан «Екзистенції"
13% (175 голосов)
29. МИКИТЕНКО Валерій, режисер-постановник ТЮГу, заслужений артист України – за постановку комедії «Вільна пара» і новорічної інтермедії для малят "Кицин дім"
11% (159 голосов)
2. Jazz-fusion band «ARAMIS» - за композицію «Червоний барон», яка увійшла до першої в незалежній Україні грамофонної платівки і багаторічне залучення сумчан до джазу
9% (122 голоса)
38. РЕНЕССАНС, камерний оркестр старовинної та сучасної музики – за 35-річне служіння мистецтву класичної музики
8% (109 голосов)
22. КОВАЛЬ Орест, продюсер фестивалів "Bach-fest" і "Органум" - за організацію фестивалів класичної музики у м Суми
7% (103 голоса)
7. ВАНЄЄВА Лариса, керівник студії АRT'elь modа - за проведення у м. Суми першого модельного шоу SUMY MODEL STAR – 2018
7% (101 голос)
31. "НЯНЬКІНИ", сімейний театр – за вистави "Я дам тебе знак, что люблю", "Галю, ци-нация!", арт-перформанс "Окна"
5% (73 голоса)
37. РАКУТА Людмила, заслужена артистка України – за 35-річне служіння театру та понад 100 ролей у виставах різних жанрів
3% (36 голосов)
6. БУДЯНСЬКИЙ Василь, педагог, драматург, поет, театральний актор,заслужений артист України – за багаторічну популяризацію української ідеї у мистецтві (посмертно)
3% (36 голосов)
3. LA CHANSON, театр поетичної пісні – за 20-річну популяризацію мистецтва співаної поезії
2% (34 голоса)
24. КОШМАН Таміла, фотограф, викладач акторської майстерності для дітей – за виставку фотопортретів "21"
2% (33 голоса)
19. КАЧУРОВСЬКА Світлана, художниця – за виставку "Засинайлики" і цикл безкоштовних майстер-класі з живопису
1% (15 голосов)
1. Artel Myth, творча майстерня – за перемогу у IV Всеукраїнському Фестивалі вуличного мистецтва та 5-річну популяризацію мистецтва живих статуй у м. Суми
1% (13 голосов)
4. БЕСПАЛА Любов, фотохудожник, керівник дитячої студії «Ми» - за військово-патріотичну виставку «ПриСутність»
1% (11 голосов)
44. ШВАЧУНОВ Ігор, художник - за виставку фотоінсталяцій "Наїтія"
1% (8 голосов)
42. "ТРАФАРЕТ", молодіжний театр – за вистави "Дерева" і "Дуель"
1% (7 голосов)
12. ГІДОРА Анна, художниця - за багаторічну організацію ленд-арт-симпозіуму "Могриця. Простір Покордоння" і популяризацію Сумщини на просторах українського культурного життя
0% (6 голосов)
34. ПАРФІЛО Анастасія, художниця-аматор – за виставку картин «365»
0% (5 голосов)
43. ЧЕРНЕНКО Анна, художник, архітектор – за щорічну виставку картин у стилі ілюстративної графіки
0% (5 голосов)
20. КОВАЛЕВСЬКА Ольга, перформер, співзасновник об’єднання Urban Lys - за заснування Sumy Jazz Club, проведення міжнародного фестивалю Суми-Jazz Bez і популяризацію джазу у м. Суми та організацію виставки переможців всеукраїнського конкурсу плакату Бієнале Довіри
0% (4 голоса)
15. ЄЛІШЕВИЧ Григорій, письменник-гуморист – за особистий вклад у розвиток сумського гумору і розвиток національних гумористичних традицій
0% (3 голоса)
17. ІВЧЕНКО Владислав, письменник - за пригодницький роман “Битва за Одесу” і збірку оповідань "Ігри пам'яті"
0% (3 голоса)
23. КОРШУНОВА Анна, дитячий письменник, КАЧУРОВСЬКА Світлана, художник - за створення книги "Маленьких історій казкового міста"
0% (3 голоса)
9. ГАРШИНА Ірина, художник – за виставку заборонених картин у холі Сумської обласної телерадіокомпанії
0% (2 голоса)
8. ВЕРТІЛЬ Олександр, поет, перекладач, голова Спілки письменників Сумщини – за творчий вечір «Мій листопад», присвячений власному ювілею
0% (2 голоса)
10. ГАНІНА Надія, художник – за першу персональну виставку графічних робіт в стилі офорт «Образи»
0% (2 голоса)
14. ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Ігор, президент клубу авторської пісні "Булат" - за 30-річну популяризацію авторської пісні та проведення фестивалю співаної поезії "Булат".
0% (2 голоса)
32. НЯНЬКІН Володимир, музикант, режисер - за створення документального фільму "Театр в кінці тунелю"
0% (2 голоса)
28. МЕЛЬНИК Леонід, доктор економічних наук, професор – за видання монографії ««Машина времени» Н.Н. Неплюева»
0% (2 голоса)
13. ГОВОРУХІНА Наталія, фотохудожник, президент фотоклубу «Позитив» - за 40-річну творчу діяльність і популяризацію фотомистецтва серед сумчан ті виставку фотографії «Річка часу»
0% (1 голос)
25. КОСТУР Леонтій, скульптор, художник - за виставку графіки та скульптури «Перевертні»
0% (1 голос)
5. БІЛОКУР Надія, художник – за арт-перфоманс "Лебеді. Де лебеді?" та виставку флуоресцентних картин "Життя у мушлі"
0% (1 голос)
30. МУДРОВА Ярослава, художник – за розпис метрової писанки, яка представила м. Суми на Всеукраїнському фестивалі писанок у м. Київ
0% (1 голос)
39. РОМЕН Людмила, письменниця, поетеса, композитор – за презентацією нової збірки творів "Місто моєї долі" і 35-річчя творчої діяльності
0% (1 голос)
13. ГОРБЕНКО Віталій, художник – за першу персональну виставку «Слава козацька
0% (1 голос)
27. ЛУГОВИЙ Володимир і ЯНЧЕНКО Станіслав – за відновлення і проведення музичного фестивалю Sumy Rock Fest
0% (1 голос)
33. ОСТРОВСЬКИЙ Леонід, баяніст, заслужений працівник культури України – за вагомий внесок у вихованні любові до інструментальної музики у підростаючого покоління та за творчій вечір до 65-річчя від дня народження
0% (1 голос)
40. СЕРГЕЄВА Ганна, художник – за виставки "Квіти. Сонце. Літо" та «Світ в мені і в світі я» до 140-річчя Олександра Олеся
0% (0 голосов)
41. СТЕЦЕНКО Юрій, художник – за першу персональну виставку «Сподіваюсь,  вірю  і люблю»
0% (0 голосов)
36. ПОЛОЖІЙ Євген, письменник, журналіст, видавець – за збірку оповідань «Перехрестя» та лауреатство у Всеукраїнській премії «за подвижництво у державотворенні» ім. .Якова Гальчевського.
0% (0 голосов)
16. ЖУЛІНСЬКИЙ Микола, художник – за персональну виставку «Сьомий день» і книгу оповідань з власними ілюстраціями "Під зоряним дахом ночі"
0% (0 голосов)
18. ІЛЬЧЕНКО Володимир, художник – за виставку картин в стилі стародавнього декоративного малярства «Натхнення»
0% (0 голосов)
35. ПЕТРЕНКО Світлана, поетеса - за лауреатство і дипломантство у численних всеукраїнських фестивалях і конкурсах літературного мистецтва
0% (0 голосов)
Всего проголосовавших: 1385
Комментариев
0
Просмотров
2255
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.