Последний опрос

Нужен ли городу новый транспорт?

Результаты
Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Номинанты рейтинга "Золотая десятка" - 2017

Архив опросов
ВАНЄЄВА Лариса, керівник АRT'elь modа - за тріумфальний виступ художнього колективу дизайн-студії ART'elь moda на UKRANIA FEST в Іспанії.
21% (148 голосов)
ШАБЕЛЬСЬКА Інна, балетмейстер ТЮГу, керівник балетної студії "Престиж" - за постановку хореографії до вистав ТЮГу "Таїна буття" і "Дюймовочка».
16% (109 голосов)
КАЛАШНИКОВА Вікторія, поетеса - за поетичний вечір-перфоманс «Віра» і цикл лекцій про Францію і її культуру.
14% (100 голосов)
КОРШУНОВА Анна, дитячий письменник - за перемогу в номінації «Дитяча книга року» в конкурсі «Книга року ВВС».
11% (75 голосов)
НЯНЬКІНИ Володимир і Тетяна, за створення першого сімейного театру «Нянькіни».
10% (68 голосов)
КОЗАК Роман, режисер театру ім. Щепкіна - за постановку вистав «Одержима», «Лісова пісня»», «Різдвяна історія».
4% (28 голосов)
КОВАЛЕВСЬКА Ольга, поетеса, перформер - за арт-перфоманс "Музей підсвідомого", книгу поезії "Зорі у квадраті" і видання календаря SUMY ART 2018.
3% (24 голоса)
ЧЕРНЕНКО Анна, художник, архітектор, за розпис стін картинами з Ангелами інфекційного відділення міської дитячої лікарні ім. Св. Зінаїди.
3% (23 голоса)
КОВАЛЬ Орест, продюсер фестивалів "Bach-fest" і "Органум" - за організацію фестивалів класичної музики у м Суми.
2% (14 голосов)
ГІДОРА Анна, художниця - за 20-річну організацію ленд-арт-симпозіуму "Могриця. Простір ПОКОРДОННЯ" і популяризацію Сумщини на просторах українського культурного життя.
2% (14 голосов)
ШВАЧУНОВ Ігор, художник - за виставку графіки про наше місто "Подорож".
1% (10 голосов)
ТІССО (Козолуп) Сергій, фотограф - за фотовиставку портретів бездомних тварин "Мрія про будинок".
1% (9 голосов)
СОКІЛ Олександра, Народна артистка України, режисер - за 50-річне служіння театру і створення безлічі улюблених сумчанами театральних образів.
1% (9 голосов)
ІВЧЕНКО Владислав, письменник - за книги "Детективна агенція" Буря і Натиск "(Темпора 2017);" Два пасинки Митрополита "(Discursus 2017);" Найкращий сищик та помста Імперії "(Темпора 2017).
1% (9 голосов)
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Ігор, президент клубу авторської пісні "Булат" - за 29-річне служіння авторської пісні та проведення фестивалю співаної поезії "Булат".
1% (8 голосов)
ПРИХОЖАЙ Володимир, композитор, керівник джаз-бенду «Араміс» - за багаторічне прилучення сумчан до джазу і відродження джазових вечорів у Сумах.
1% (8 голосов)
БАЙТЕНОВА Алія, художник-постановник театру ім. Щепкіна - за новаторський підхід до сценографії і костюмів в спектаклях "Гамлет" і "Лісова пісня».
1% (6 голосов)
БІЛОКУР Надія, ЛИННИК Роман, художники - за створення двох муралів у нашому місті.
1% (5 голосов)
МИХАЙЛИЧЕНКО Віктор, художник - за організацію виставки «Симфонія гобелена» пам'яті художниці Галини Михайличенко.
1% (5 голосов)
КОСТУР Леонтій, скульптор, художник - за виставку костуризмів «Мистецтво виготовлення виробів з глини».
1% (4 голоса)
НАЗАРОВ Артур, військовий хронікер - за III місце в конкурсі української військової фотографії.
1% (4 голоса)
ФІРСТ Олег, фотограф - за перемогу в VII Всеукраїнському фотоконкурсі "Благодійність в об'єктиві" в номінації "Благодійність в медіа-проектах".
0% (2 голоса)
ШАКЛЕЇНА Лариса, художник-флорист - за виставку флористики «Діалог з природою».
0% (2 голоса)
СКРИННИК Людмила, АНТОНЕЦЬ Олена, дует "Два роялі" - за концерт «Гра в класику» - класична музика в авторській обробці сучасних американських музикантів Грега Андерсена і Елізабет Джой Ро.
0% (2 голоса)
СЕМЕНЕНКО Анатолій, фотограф, художник - за виставку графіки «Роки і Обличчя».
0% (2 голоса)
СИДОРЕНКО Сергій, актор, режисер ТЮГу - за виставу "Таїна буття" про невідомого Івана Франка.
0% (2 голоса)
ДЯДЮРА Валерій, фотохудожник, член сумського фотоклубу «Позитив» - за виставку чорно-білої фотографії «З балкончика».
0% (1 голос)
Всего проголосовавших: 691
Комментариев
0
Просмотров
2452
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.