Последний опрос

Посещаете ли вы пляжи в Сумах?

Результаты
Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Номинанты рейтинга "Спортивная десятка" - 2018

Архив опросов
16.Лозовий Анатолій, карате - за відродження в Сумах міжнародного турніру SOKE KUBOTA EURO CUP
43% (69 голосов)
39.Шелест Людмила, спортивна ходьба - за бронзу на командному чемпіонаті світу
25% (39 голосов)
40.Ярошенко Юрій, футбол, головний тренер команди "Альянс" (Липова Долина) - за перемогу в чемпіонаті області, успішний виступ команди в чемпіонаті України серед аматорів
4% (7 голосов)
29.Семеренко Віта, біатлон - за дві бронзові медалі на етапах Кубку світу
4% (6 голосов)
8.Гладов Володимир, Кравченко Ігор, Чхайло Микола, футзал, тренери збірної України серед спортсменів з недоліками зору - за перемогу на чемпіонаті Європи
2% (3 голоса)
7.Галінічев Максим, бокс - за перемогу на юнацькому чемпіонаті Європи, за друге місце на Весвітній юнацькій Олімпіаді
2% (3 голоса)
4.Бутрим Віталій, легка атлетика -за встановлений національний рекорд України в бігу на 400 м в приміщенні на турнірі в Туреччині, за перемоги на міжнародних турнірах
2% (3 голоса)
6.Гавриленко Антон, Гетьманов Олександр, Гуменюк Антон, Васильєв Роман, Скотніков Роман, Счасний Артем, Філь Максим, Швець Олександр, футзал - за перемогу в чемпіонаті Європи серед спортсменів з вадами зору
2% (3 голоса)
32.Федорченко Ярина, самбо - за срібло на чемпіонаті світу серед кадетів
2% (3 голоса)
25.Педоренко Микола, армрестлінг - за перемоги на чемпіонаті світу і Європи серед спортсменів з інвалідністю
2% (3 голоса)
35.Чередниченко Данило, панкратіон - за перемогу на чемпіонаті світу
2% (3 голоса)
37.Чорний Артем, комбат дзю-дзюцу - за перемогу на чемпіонаті світу
1% (2 голоса)
18.Манукян Геворг, дзюдо - за перемогу на чемпіонаті світу серед юніорів
1% (2 голоса)
10.Глива Євген, легка атлетика - за успішні виступи на міжнародних марафонах
1% (2 голоса)
12.Гунбін Олексій, стрільба з лука - за бронзу в командних змаганнях на чемпіонаті світу в приміщенні в США
1% (2 голоса)
13.Журавок Юлія, біатлон - за третє місце в змішаній естафеті на літньому чемпіонаті світу, за третє місце на етапі Кубку IBU
1% (2 голоса)
19.Мельник Валерій, настільний теніс - за перемогу на Кубку України з настільного тенісу в індивідуальній дисципліні
1% (1 голос)
17.Макаєва Світлана, індорхокей, головний тренер збірної України та МСК "Сумчанка" - за успішний виступ збірної України на чемпіонаті світу та команди "Сумчанка" в Кубку чемпіонів
1% (1 голос)
2.Баранов Дмитро, панкратіон - за перемогу на чемпіонаті світу
1% (1 голос)
5.Ворушило Яна, індорхокей - кращий бомбардир чемпіонату світу
1% (1 голос)
11.Гузєв Сергій, панкратіон - за перемогу на чемпіонаті світу
1% (1 голос)
15.Кривонос Ганна, біатлон - за друге місце на юніорському чемпіонаті світу в Естонії
1% (1 голос)
27.Радько Ксенія, спортивна ходьба - за бронзу на командному чемпіонаті світу
1% (1 голос)
31.Фаренюк Артем, футзал - за успішні виступи в чемпіонаті України серед команд Екстра-Ліги у складі "Урагану" (Івано-Франківськ), включений до складу збірної України, займає друге місце у списку найкращих бомбардирів
0% (0 голосов)
30.Теницький Денис, комбат дзю-дзюцу - за перемогу на чемпіонаті світу
0% (0 голосов)
28.Самодай Марина, пляжний волейбол - за перемогу в чемпіонаті України разом з Діаною Луніною (Київ)
0% (0 голосов)
33.Хомула Артем, дзюдо - за перемогу на чемпіонаті України
0% (0 голосов)
36.Чібісова Євгенія, стрільба з лука - за перемогу в командних стрільбах серед юніорок на чемпіонаті Європи
0% (0 голосов)
38.Шинкаренко Володимир, кікбоксинг - за перемогу на чемпіонаті світу ВТКА
0% (0 голосов)
26.Радіонов Артем, футбол, головний тренер команди "Вікторія" (Миколаївка) - за перемогу в чемпіонаті України серед аматорів
0% (0 голосов)
34.Цимбал Богдан, біатлон - за срібло і бронзу на юніорському чемпіонаті Європи в Словенії та срібло на літньому чемпіонаті світу в Чехії серед юніорів
0% (0 голосов)
1.Бандура Олександр, футбол - за впевнену гру в УПЛ в складі ФК "Львів"
0% (0 голосов)
14.Кашина Інна, спортивна ходьба - за друге місце на чемпіонаті України, за четверте місце на чемпіонаті світу
0% (0 голосов)
9.Глазун Євген, бодібілдинг - за перемогу на престижному чемпіонаті за версією WABBA "Містер і міс Всесвіту"
0% (0 голосов)
3.Борута Олексій, вільна боротьба за перемогу на чемпіонаті Європи (U-23)
0% (0 голосов)
20.Москаленко Тимур, кікбоксинг - за перемогу на чемпіонаті світу ВТКА
0% (0 голосов)
21.Неткачов Дмитро, греплінг, за перемогу на чемпіонаті світу
0% (0 голосов)
23.Охріменко Ганна, самбо - за бронзу чемпіонату світу серед кадетів
0% (0 голосов)
22.Овчинников Артем, стрільба з лука - за бронзу і срібло на Всесвітній гімназіаді в Марокко, четверте місце на Всесвітній юнацькій Олімпіаді
0% (0 голосов)
24.Павлова Анастасія, стрільба з лука - за бронзу в командних змаганнях на чемпіонаті світу в приміщенні в США
0% (0 голосов)
Всего проголосовавших: 159
Комментариев
0
Просмотров
459
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.