Последний опрос

Где вы предпочитаете читать новости?

Результаты
Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Номинанты рейтинга "Спортивная десятка" - 2017

Архив опросов
ПІСОЦЬКИЙ Сергій, футзал - головний тренер команди "СумГУ", яка стала чемпіоном України серед команд першої ліги.
27% (80 голосов)
МАЛЕНКО Олександр, карате - за перемогу на чемпіонаті Європи в куміте (другий рік поспіль)
15% (44 голоса)
СЕМЕРЕНКО Віта, біатлон - за друге місце в естафеті на Кубку світу, за бронзову нагороду в спринті на етапі Кубку світу.
13% (37 голосов)
ПЕДОРЕНКО Микола, армрестлінг - за дві золоті медалі чемпіонату світу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.
6% (19 голосов)
МАКАЄВА Світлана, хокей на траві, індорхокей - головний тренер "Сумчанки", яка стала чемпіонкою України з хокею на траві та індорхокею, виграла Кубок чемпіонів (дивізіон "Трофі") з індорхокею..
6% (18 голосов)
ШЕЛЕСТЮК Тарас, бокс - за шістнадцяту підряд перемогу на професійному ринзі.
6% (17 голосов)
НЕЧЕПОРЕНКО Дмитро, РОШКО Володимир, альпінізм - за сходження на Манаслу (8156 м, Непал, Гималаї).
4% (12 голосов)
БАНДУРА Олександр, футбол - за впевнену гру в складі "Вереса", який на другому місці в Прем'єр-лізі за пропущеними м'ячами.
4% (11 голосов)
СЕМЕРЕНКО Валентина, біатлон - за друге місце в естафеті на Кубку світу.
3% (8 голосов)
ГУЗЄВ Сергій, змішані єдиноборства - за завоювання титулу чемпіона світу.
2% (7 голосов)
ЗАТИЛКІНА Ганна, пляжний волейбол - за перше місце на Дефлімпійських іграх
2% (7 голосов)
ГЛИВА Євген, за четверте місце в екстремальній багатоденці в Омані (165 км в пустелі).
2% (6 голосов)
КАШИНА Інна, легка атлетика - за дві золоті нагороди на всесвітній літній Універсіаді, четверте місце в Кубку світу та встановлення рекорду області в спортивній ходьбі на 20 км.
2% (6 голосов)
ЖУРАВОК Юлія, біатлон - за бронзову нагороду на етапі Кубку світу IBU та перемоги на чемпіонаті України з літнього біатлону.
2% (5 голосов)
БАРАНОВ Дмитро, панкратіон - за перемоги на чемпіонатах світу та Європи.
2% (5 голосов)
БУТРИМ Віталій, легка атлетика - за дві золоті медалі на чемпіонаті України та три золоті медалі на Всеукраїнській универсіаді в забігах на 400, 800 метрів та естафеті 4Х400 метрів.
1% (4 голоса)
ГУБНІН Олексій, стрільба з лука - за золоту та бронзову нагороди в складі збірної України на змаганнях Гран-прі
1% (2 голоса)
СЕНЕЦЬКИЙ Дмитро, кікбоксінг - за дві золоті медалі на чемпіонаті світу.
1% (2 голоса)
ДУДЧЕНКО Антон, біатлон - за бронзу Кубку світу серед юніорів в загальному заліку.
1% (2 голоса)
ДЕМЧЕНКО Ярослав, легка атлетика - за перемоги на чемпіонаті України та чемпіонаті України сред вихованців ДЮСШ на дистанції 400 метрів та естафеті 4Х400 метрів.
1% (2 голоса)
ХАВКІН Володимир, настільний теніс - головний тренер клубу "Тенісна академія", який став другим в чемпіонаті України та Кубку України серед чоловіків.
0% (1 голос)
КЛІЩЕНКО Валерій, футбол - головний тренер команди "Агробізнес-ТСК" (Ромни), яка вчетверте поспіль стала чемпіоном області, завоювала Кубок області та лідирує в чемпіонаті України серед аматорів.
0% (1 голос)
ТУЖИЛІН Олександр, настільний теніс - переможець Кубку України в особистому заліку.
0% (0 голосов)
КОЛДОВСЬКИЙ Олександр, вільна боротьба - за перемогу в Кубку України, третє місце на міжнародному турнірі.
0% (0 голосов)
ГОЛОВАЧ Богдан, бокс - за бронзові нагороди на міжнародних турнирах в Киргизії та Азербайджані.
0% (0 голосов)
Всего проголосовавших: 296
Комментариев
0
Просмотров
953
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.