ТОВ "Завод Кобзаренка": виробник сільськогосподарської техніки — європейської якості!

ТОВ «Завод Кобзаренка»Виробництво
14 ноября 2013 в 14:50
Сільське господарство було і залишається одним з основних напрямків економіки в Україні. ТОВ "Завод Кобзаренка" є провідним українським підприємством з виробництва сільськогосподарської техніки. У цьому році ТОВ "Завод Кобзаренка" відзначив своє 20-річчя. Напередодні Дня працівників сільського господарства ми попросили керівництво заводу розповісти про основні його досягнення.

За 2012 р. ТОВ "Завод Кобзаренка" виробив і продав продукції на 85 млн грн. А за десять місяців 2013 р. уже маємо реалізованої продукції понад 100 млн. грн. Загалом продукція ТОВ "Завод Кобзаренка" поставляється в Росію, Польщу, Білорусію, Фінляндію, Чехію, Словаччину, Латвію, Грузію - загалом до 20 країн.

В листопаді 2013 р. ми будемо втретє брати участь у найбільшій агропромисловій виставці в м. Ганновер (Німеччина) "Агротехніка 2013", яка проводиться один раз на два роки. Плануємо поставити там нашу нову розробку - це мобільна електрифікована перевантажувальна станція "Ковчег" БНП-12/Е з продуктивністю перевантажування зерна 6 тонн за хвилину, бункер-накопичувач ПБН-30 та самонавантажувальний причіп-тюковіз ПТ-16.

В 2013 р. на заводі запущене серійне виготовлення бочок для води та жижі від 6 до 26 куб. м. Додатково до ряду серійно виготовлених перевантажувальних бункерів (16, 20, 30 куб. м) запущений у виробництво трьохвісний бункер ПБН-40, об’ємом 40 куб. м.

До кінця 2013 р. завод планує збільшити до 40% обсяг серійного випуску основної продукції, поставили на лінію нові розробки:
- причіпний розкидач міндобрив РМД 8- та 6-тонний;
- стрічковий стаціонарний шнек (для насіннєвого зерна);
- електрифікований "Ковчег" БНП-12/Е.

Про інвестиції. В цьому році закінчено будівництво нового збирального цеху розмірами 72 х 45 м, тобто більше 3000 кв. м, добудовано три побутові приміщення з роздягальнями та душовими кабінами.

В 2013 р. в новому цеху запровадили систему обігріву підлоги, яка буде підігріватися від тепла землі. Тобто будуть закладені на глибині в землі труби, де спеціальна речовина хладоген нагріватиметься до +8 С та через теплообмінну помпу нагрівати воду, закачану в труби підлоги до +50 С. У рамках програми модернізації підприємства освоєна найбільша інвестиція за часи існування заводу - нова європейського рівня дробеструйна та фарбувальна камери вартістю більше 350 тис. євро. Встановлення цього обладнання дозволить довести фарбування продукції заводу на рівень європейських аналогів.

Аналізуючи 2012 і 2013 р. на предмет, як ці здобутки були досягнуті, скажу, що непросто. Не все, про що сказано напочатку, далося легко. Але загальний результат роботи заводу стер із пам`яті всі негаразди, важкі перипетії впровадження нових технологій чи стандартів якості, на сьогоднішній день підприємство сертифіковане провідним сертифікаційним центром Європи QECON, spol. s r.o Banska Bystrica Словенія, що дає можливість виходу з нашою продукцією на ринки Європи. Ми не тільки виробили й продали, ми завоювали нові ринки, ми вийшли на перше місце в Україні як завод транспортного сільськогосподарського машинобудування. Можна сказати, на рівному місці в смт Липова Долина Сумської обл. виріс завод – ТОВ "Завод Кобзаренка", на якому працюють 450 чоловік.

Але узагальнюючи, скажу: ТОВ "Завод Кобзаренка" як підприємство відбулося і стало Заводом №1 в Україні по виробництву тракторних причепів, як колектив однодумців з 450 чоловік, як промислове підприємство, яке в умовах спаду промисловості в державі дає постійний приріст і не проїдає його, а вкладає в майбутнє, інвестуючи в обладнання, виробничі й побутові приміщення, впроваджує нові технології у виробництв та енергозабезпечення.

Хочу привітати наших партнерів і всіх аграріїв України з Днем працівників сільського господарства. Щоб віддача від вашої праці забезпечувала достойний рівень життя і щоб і в майбутньому ми були разом.

Запрошуємо до співпраці, разом ми зможемо досягнути ще більш вагомих результатів.

Анатолій КОБЗАРЕНКО,  директор ТОВ "Завод Кобзаренка"

Наші контакти: керівник відділу реалізації продукції Купко Микола Васильович
моб. тел. (050) 312 0828
адреса: 42500, Сумська обл., смт Липова Долина, вул. Русанівська, 17
Тел./факс: (05452) 5-27-91, 5-24-04

e-mail: market@kobzarenko.com.ua
сайт: http://www.kobzarenko.com.ua

R

19
Комментариев
0
Просмотров
6496
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.