Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ТОВ «Керамейя»: виробляєш цеглу – будуєш світ

БудівництвоТОВ "Керамейя"
26 декабря 2012 в 16:03
Справжнім роком перемог став минулий 2012 р. для сумської компанії «Керамейя»
Як стверджує відоме прислів'я, перш ніж посадити дерево і виростити сина, справжній чоловік спочатку повинен, як мінімум, збудувати дім. При цьому будь-який будинок, як правило, є втіленням мрії про затишок і комфорт, отже він повинен бути бездоганним у всіх відношеннях. Чи треба говорити, що в такій серйозній і відповідальній справі, як будівництво власної домівлі, не може бути дрібниць?

Ще п'ять років тому споживач задавався питанням, що таке «клінкер». Проте зараз його більше цікавить асортимент кольорів, фактура, фігурні елементи цього популярного матеріалу. Тож основною причиною зростання попиту можна назвати своєрідну моду на інвестиції в «індивідуальну» нерухомість. Українці вже вдосталь «награлися» з такими облицювальними матеріалами, як кольоровий бетон, сайдинг, штукатурка, і дійшли висновку, що найменш вибагливий з них – саме клінкерна цегла. А на тлі перманентного економічного занепаду і обіцяного обвалу світових валют всі бажають вкладати вільні кошти у щось надійне.

Тож подібні тенденції спонукають лідера з виробництва керамічної клінкерної цегли - сумську компанію «Керамейя» - прагнути до відповідності високим критеріям, встановлених споживачами.
Генеральний директор ТОВ «Керамейя» Іван Телющенко зазначив, що 2012 р. для підприємства був результативним і сповненим досягнень: «Наша компанія продовжує свою розбудову і нарощує виробничі потужності, незважаючи на економічні негаразди і проблеми в галузі. Зараз завершується будівництво другої лінії по виготовленню клінкерної керамічної цегли «КлінКерам 2», запуск якої планується на квітень 2013 р.».

Така динаміка зростання зумовлена тим, що попит на якісну керамічну цеглу стабільно зростає, оскільки це найбільш екологічний після деревини матеріал. Як показує практика, керамічна цегла довговічніша, надійніша в експлуатації та простіша в обслуговуванні. В усьому світі її високо цінують не лише за технічні характеристики, а й за естетичну виразність. Незважаючи на те що виробництво керамічної, особливо клінкерної, цегли є досить витратним (її висушування та випалювання обходиться недешево), довговічність та надійність експлуатації переконливо доводять перспективність саме будівельної кераміки. Тому компанія у 2008 р. започаткувала і продовжує розвивати масштабний проект із виробництва клінкерної продукції, попит на яку постійно зростає.

«Керамейя» - синонім якості і надійності

Але виробники будівельних матеріалів часто стикаються з певними труднощами, обумовленими змінами в економічному стані країни. На обсяги продажів керамічної цегли значно впливає низька платоспроможність населення та необізнаність покупців з її перевагами. Не менш гостро для цегельників стоїть і проблема постійного підвищення цін на енергоресурси. Енерговитрати у собівартості продукції цегельних заводів складають > 40%. При цьому жодних гарантій того, що енергоносії не дорожчатимуть, немає.
Підприємства змушені йти по шляху поступового підвищення відпускних цін. А ринок зустрічає подібні зміни без особливої радості. Особливо складно довелося виробникам у кризові роки - більшість великих виробників припинили виробництво цегли, а маса вже виготовленої продукції лежала на складах підприємств через відсутність на неї попиту. Зрозуміло, що в такій ситуації посилилася конкуренція. Причому проблема в тому, що часто конкурують в площині не якості, а вартості.
На тлі цих невтішних явищ особливо приємно відзначити, що є підприємства, які і в цих складних умовах готові розвиватися і задовольняти потреби споживачів якісною продукцією за доступними цінами.

Сьогодні «Керамейя» - відомий бренд, створений командою справжніх професіоналів. Це компанія, яка прозоро платить значні податки та збори в бюджети різних рівнів. Працівники підприємства в повному обсязі та вчасно отримують заробітну плату, яка в даній галузі, в порівнянні з іншими підприємствами, – значно вища. Всі працівники, згідно колективного договору, мають медичну страховку. ТОВ «Керамейя» забезпечує робітникам всі соціальні гарантії, які передбачені чинним законодавством України.

Доля експорту постійно зростає - зараз відправляється близько 40% продукції. Серед споживачів сумського клінкеру є Росія, Казахстан, Білорусія, Молдова, Монголія, країни Прибалтики.

Якість перевірена не тільки часом

Вже вкотре лабораторія будівельних матеріалів НІ Термоізоляція ВТУ ім. Гедімінаса, яка знаходиться у м. Вільнюс (Литва), провела випробування продукції заводу на відповідність європейським стандартам та видала протокол випробувань. Результати випробувань підтверджують відповідність показників клінкерної цегли «КлінКерам» нормам ЄС. Пізніше були проведені випробування бруківки «БрукКерам». І знову результати досліджень підтверджують, що клінкерна бруківка виробництва «Керамейя» повністю відповідає європейським нормам і може успішно конкурувати з зарубіжними виробниками аналогічної продукції. 

Є чим пишатися

В 2012 р. ТОВ «Керамейя» стало одним із учасників Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та отримало відповідний сертифікат. На даний час учасниками Асоціації є 55 найбільших підприємств галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів України. Також в 2012 р. компанія отримала сертифікат, який підтверджує, що ТОВ «Керамейя» є членом Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи з 2011 р.
За результатами участі у регіональному етапі конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» ТОВ «Керамейя» стало переможцем у номінації «Промислові товари для населення, а також лідером Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2012 році з продукцією “Клінкер керамічний для брукування доріг ТМ «БрукКерам»”. 

Керівництво та колектив ТОВ «Керамейя» отримали привітання та подяку від оргкомітету Національного бізнес-рейтингу у зв’язку з тим, що підприємство має значні трудові здобутки за результатами опрацьованих статистичних показників за 2011-2012 рр. Також підприємство стало переможцем міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих», зайняло перше місце в масштабах України серед великих підприємств по напрямку «Виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів з випаленої глини».

Асортиментна лінійка продукції ТОВ «Керамейя» включає чотири варіанти натурального об'ємного фарбування, три флеш-серії для гладкої поверхні, три текстури і вісім торкрет-присипок. А кількість основних найменувань цегли марки «КЕРАМЕЙЯ» постійно розширюється, наближаючись до асортименту європейських виробників. «У поточному році ми розширили пропозицію за рахунок виробництва клінкерної бруківки під маркою «БрукКерам» для брукування доріг», - відзначив головний технолог підприємства А. Савченко.

Будуємо плани

У зв’язку з запуском виробничої лінії «КлінКерам2» по виготовленню клінкерної керамічної цегли в 2013 р. планується збільшення робочих місць на підприємстві ТОВ «Керамейя». Компанія і надалі буде активно працювати, розвиватися і розширювати спектр керамічних виробів. Стратегія розвитку лідеру галузі – вироблення усього спектру грубої кераміки, керамічної черепиці, екструдованої керамічної плитки та звукоізоляційних матеріалів для захисту населених пунктів від шуму автомагістралей та ін. «Такі будівельні матеріали успішно застосовуються в країнах Західної Європи, що дозволяє зводити довговічні і теплозахисні будівлі, які відповідають високим стандартам якості і екологічним вимогам. Ці споруди стають своєрідними «автографами» сучасності, які залишаться ще не одному поколінню в спадок», - впевнений генеральний директор ТОВ «Керамейя» Іван Телющенко.

2
Комментариев
0
Просмотров
3995
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.