Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Визначено “Суперчитача міста Суми”

Сумы Городская библиотечная система
Сумы Городская библиотечная система 12 апреля 2019 в 13:35
11 квітня в центральній міській бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка відбувся заключний ІІІ міський  етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019», який проводився з метою підвищення рівня читацької та культурної компетентності дітей через заохочення їх до системного читання, розвитку комунікативних навичок, критичного мислення, кращої соціалізації і самореалізації завдяки читанню.

В цьому році учасниками змагання за звання Суперчитач міста Суми боролися три учня 7 класів- переможці ІІ туру, який проходив в бібліотеках-філіях Сумської міської бібліотечної системи- Бабак Андрій, читач бібліотеки-філії №8; Жиленко Яна, читачка бібліотеки-філії №16; Супрун Даніїл, читач бібліотеки-філії №14.

Дуже добре підготувалися учасники до презентацій книг. Жоден з виступаючих не залишив байдужими своїх суперників, присутніх глядачів і журі. Але беручи до уваги пости та відео у соціальних мережах, в яких учасники діляться враженнями від прочитаних книг, отримали додаткові бали. Це стало вирішальним фактором при підведенні підсумків.  Після насичених конкурсних змагань компетентне журі у складі директора Сумської МЦБС Людмили Стадниченко; заст. директора Олени Мартюшовой; дитячої письменниці, лауреата “Коронації слова”, члена Національної спілки письменників України Анни Коршунової; голови ГО “Бібліотечна асоціація м. Суми” Світлани Остроги; гол.методиста Сумської МЦБС Світлани Мамай визначили переможця. Усі учасники молодці! Але ж завжди є кращий.

Із значною перевагою перемогу  отримав Андрій Бабак, читач бібліотеки-філії №8.

Всі учасники отримали Дипломи переможців ІІ туру та книги від  дитячої письменниці Анни Коршунової, а переможець Ббабак Андрій  отримав Диплом “Суперчитач міста Суми” та   поїздку до Львова на Дитячий форум – фестиваль «Книгоманія», який відбудеться 17-19 травня. На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання “Книгоманія”.

Нагадаємо: 1 лютого стартував 15 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія»  2019 року – цього разу для учнів 7 класів, а пригадати найяскравіші події попередніх конкурсів та почитати відгуки найкращих читачів України різних років  можна на сторінці
http://bookforum.ua/knygomaniya-tse-spravzhnye-knyzhkove-svyato-dlya-ditej/ 
0
Комментариев
0
Просмотров
324
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.