Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Світ навиворіт з Олександром Такулом

людмила яценко
людмила яценко 28 сентября 2021 в 09:44
«Подорожі вчать більше, ніж що б то не було.
Іноді один день, проведений в інших місцях,
дає більше, ніж десять років життя вдома.»
(Анатоль Франс)

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму, цього дня до Сумської обласної наукової бібліотеки прийшли ті, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок на зустріч з  Олександром Такулом, керівником філії «Сумська регіональна дирекція» ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» - мандрівником з багаторічним стажем подорожування.
Мандри стали невід’ємною частиною його життя. Визначивши для себе що, краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути, один раз самому вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось він подорожує країнами, роз'їжджаючи на мотоциклі з друзями.
Розповідь супроводжувалась відеопрезентацією світлин про історію, культуру, звичаї народів нашої Батьківщини, рідної Сумщини, Європейський країн та країн далекого Сходу, Америки тощо.
Він розповів про не прилизаний отельний відпочинок, а про активний, драйвовий: коли видираєшся на якусь гору, ночуєш під дощем у дирявому наметі, їдеш автостопом у кузові пікапу, тягнеш наплічник більше 20 кіло; коли двічі на день пробиваєш колесо у велосипеді і тебе обгоняють фури в дощ; коли закінчувався бензин у мотоциклі на краю світу; коли не знаючи мови лізеш до самих забутих Богом місць – тільки так можна вивчати географію. Зустріч відбулась у форматі діалогу, кожен отримав відповідь на своє запитання.
Присутні висловили свої бачення розвитку туризму України, яка стає все більш відомою в світі як держава з багатою історією, природною і культурною спадщиною.
Олександр Такул закликав вимкнути свій комп'ютер, вийти із зони свого домашнього комфорту і вирушити за враженнями та пригодами, щоб відкрити для себе нашу прекрасну Україну, відкрити інші країни та отримати позитивні емоції. Подорожуйте!


 
0
Комментариев
0
Просмотров
881
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.