Кого стаття 40 ККУ може убезпечити від правових наслідків примусового голосування

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції 02 декабря 2022 в 13:49
Якомога далі від тоталітаризму – ближче до демократії – слова, що найкраще характеризують виважене рішення вільних людей.

31 рік тому, 1-го грудня 1991 року, ми на Всеукраїнському референдумі офіційно заклали фундамент новітньої незалежної держави. Тоді так само на вулиці було зимно, а в серцях народу остаточно відродилося вікове бажання бути самостійними й неподільними.

Тоді українці в єдиному пориві обрали для себе новий перспективний шлях, і зараз ми не зійдемо з нього, як би сильно цього не хотів ворог.  Відтак, жодні псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України навіть не створять ілюзію щирого народного волевиявлення.

Звертаємо увагу, що рішення прийняті в ході організованих окупаційною владою рф незаконних голосувань не мають правових наслідків, а особи, винні за спроби порушити територіальну цілісність країни, будуть обов’язково покарані.

Варто зазначити, що тільки до тих громадян, які мимоволі, під впливом фізичного примусу брали участь в організації чи проведенні голосувань, кримінальна відповідальність не буде застосовуватися відповідно до статті 40 Кримінального кодексу України.

Разом до Перемоги!

 
0
Комментариев
0
Просмотров
805
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.