Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Горе-батька вже не вперше заставляють погашати заборгованість по аліментах

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми)
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) 01 августа 2019 в 09:45
Уміння вчитися на своїх помилках дозволяє людині отримати той необхідний життєвий досвід, який в майбутньому при схожих обставинах допомагає уникати подібних прорахунків.

Житель Буринського району двічі потрапляв у боргову яму. Обидва рази чоловік, який повинен був піклуватися про добробут власного сина В’ячеслава, сплачуючи аліменти, вводив його в оману. Першого разу батько Андрій до кінця не усвідомив свої помилки, а покарання у вигляді накладених обмежень на його права та заборона на виїзд за кордон не змусили обрати правильний життєвий шлях. Погасивши заборгованість та позбавившись санкцій, що передбачаються ініційованим Мін’юстом пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, чоловік згодом почав накопичувати нову.
Так, останній борг у розмірі майже 10 тисяч гривень став приводом для чергової зустрічі неплатника з фахівцями юстиції Сумщини. Завдяки раніше застосованим обмежувальним заходам та правильно проведеній роз’яснювальній роботі правниками, чоловіку вдалося згадати про пережиті незручності. Бажання вільно подорожувати за кордоном та залишитися з повним обсягом свобод переконали батька у доцільності погашення заборгованості у повному обсязі.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
285
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.