Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Я БАЧУ СВІТ…»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 03 сентября 2021 в 11:22
2 вересня у рамках святкування Дня міста Суми в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрилася персональна благодійна виставка Влади Заяц, «юної журналістки» Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
«Сучасний журналіст повинен бачити і відчувати все, що відбувається навколо. А відповідно – й уміти робити все, в тому числі й фотографувати», – наголосила Людмила Говійна – керівник гуртка «Юні журналісти». Такі відчуття до навколишнього світу, свого рідного міста відтворила у своїх, іноді навіть незвичних світлинах, талановита 11-річна Влада Заяц.
«Кожна робота цієї виставки, – за словами авторки, – має свій секрет, мій власний підпис, який ховається у воді, у листі, у траві. Знайти його – означає перенести увагу на полотно, зануритися поглядом у нього… і забути про свою хворобу. Я дуже-дуже сильно-сильно хочу, щоб усі діти і дорослі були здорові й раділи життю». Тому, після свого завершення  ці прекрасні світлини будуть передані до Сумської обласної дитячої лікарні, де кожен із дітлахів, хоча б на мить, мав можливість забути про свої проблеми і поринув у світ прекрасного, побачив світ таким як бачить його – Влада Заяц.
див. http://sumyounb.blogspot.com/2021/09/blog-post_3.html 

 
1
Комментариев
0
Просмотров
911
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.