Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Осінь-чарівниця

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 23 сентября 2019 в 14:24
Возить вересень в комори
Кавуни і помідори.
Спілих яблук, груш і слив
Цілі гори натрусив.
І вантажить гарбузи
На машини й на вози.
М. Сингаївський
Золота красуня, осінь-чарівниця господарює у природі, в наших містах і селах.  Крім барвистого листя,  дерева і кущі причепурились кетягами ягід, котрі виглядають, як справжнє намисто. Це створює неповторну красу, яку дарує нам осінь.
В цей час ми не просто закінчуємо збирати врожай, а й насолоджуємося результатами праці на городі, в садку, на дачі, в полі;  бачимо й аналізуємо прорахунки й недоробки, радіємо успіхам, підводимо підсумки врожаю нинішнього року й думаємо про наступний.
І ось з настанням чудової пори року відділ документів з природничих і аграрних наук запросив садівників, городників, працівників сільського господарства, користувачів бібліотеки до участі у святі осені «Осінь мила завітала, Про врожай рясний подбала». У відділ гості прийшли з дарами осені, готові ділитись особистим досвідом збирання багатого врожаю. Затишна атмосфера бібліотеки сприяла активному обміну секретами вирощування плодів і овочів, інноваційними технологіями, рецептами приготування і способами зберігання вирощеної продукції. Виставка-інсталяція овочів, фруктів, квітів – ще один доказ розуміння законів природи, відчуття її краси і досконалості.
Бібліотекарями відділу підготовлена підбірка літератури для городників, квітникарів, фахівців, яка стала в нагоді всім присутнім, і, сподіваємось, допоможе їм в отриманні щедрих врожаїв наступного року.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
397
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.