Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Бібліомікс «Габрієль Шанель – дизайнер–легенда, що надихає сучасність»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 17 ноября 2021 в 12:02
16 листопада в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці в  рамках «Угоди про співпрацю з Ресурсним центром вивчення французької мови при кафедрі теорії та практики романо-германських мов Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відділ документів із економічних і технічних наук бібліотеки  на платформі Zoom провів для студентів вузу віртуальний бібліомікс «Габрієль Шанель – дизайнер–легенда, що надихає сучасність».
Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не чула про Коко Шанель. Жінка, яка назавжди змінила уявлення про моду. Саме великій Коко ми завдячуємо маленькою чорною сукнею, твідовими костюмами, короткими зачісками та, звичайно ж, парфумами Chanel №5.
На віртуальній зустрічі студенти познайомилися з книгою Анрі Гідель «Коко Шанель», побачили прем’єру буктрейлеру на цю книгу, створеного працівниками бібліотеки на платформі Canva. Молодь із зацікавленням ознайомилась з Canva — платформою графічного дизайну, яка дозволяє створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент, що допоможе їм у створенні креативного контенту для навчання та роботи. Наприкінці заходу студенти отримали рекомендаційні лінки на цікаві акаунти, що можуть бути їм корисні як при вивченні французької мови, так і культури Франції загалом.

 
1
Комментариев
0
Просмотров
1216
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.