Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

СУМИ-ХЕРСОН НА МАПІ УКРАЇНИ. МАЙДАНЧИК ДЛЯ ОНЛАЙН-ГРИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ СУМСЬКА ОБЛАСНА НАУКОВА І ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА. ПЕРЕМОГЛИ ХЕРСОНЦІ !!! ВІТАЄМО !!!

Тетяна Грищенко Піар-офіс бібліотек Сумщини
Тетяна Грищенко Піар-офіс бібліотек Сумщини 09 апреля 2015 в 22:38
7 квітня 2015 року відбулась інтелектуальна онлайн-гра. Майданчик для спілкування молоді двох міст забезпечили Сумська обласна універсальна наукова бібліотека та Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова.

Дякувати безкоштовному інтернету в бібліотеках, креативним бібліотекарям і молодим читачам, яким подобається так проводити свій вільний час!

За словами організаторів, її мета полягала в тому, щоб дізнатися більше про міста України та обрати цікаві маршрути для майбутніх подорожей. Юні сумчани відповідали на запитання про Херсонщину, а молоді херсонці натомість перевіряли власні знання про Сумщину.

Це вже третя гра для сумчан.

Перше місто, з яким спілкувались читачі обласної наукової бібліотеки, було Запоріжжя, потім естафету прийняла колишня столиця – Харків, третім містом став Херсон.

Впродовж гри юні херсонці дізналися, де саме в місті Суми встановлено меморіальну дошку на честь одного з найвідоміших на сьогодні шевченкознавців, що було зображено на прапорі Сумського козацького  полку кінця XVII століття, в якому місті на Сумщині поєдналися два фестивалі: справжнє середньовічне видовище та музичне захоплення.

Сумчани шукали відповіді на запитання про те, що призвело до «оголення» Олешківських пісків? могила якого видатного козацького ватажка, засновника Олешківської Січі збереглася на Херсонщині, як його звали і де він похований? У 2008 році Херсонщину з державним візитом відвідав монарх однієї європейської держави. Яка це країна і що її поєднує з Херсонщиною?

Всього за гру команди «Завзяті сумчани» та «Сонячні херсонці» надали відповіді на сім запитань кожна, знаходячи відповіді за допомогою електронних та друкованих ресурсів за три хвилини.

Перемогу у завзятій боротьбі отримала команда «Сонячні херсонці» з рахунком 15,5 балів. Команда «Завзяті сумчани» отримала 11 балів.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
2152
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.