Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

#Резиденція_тиші

Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека
Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека 18 января 2022 в 15:04

#Резиденція_тиші
15 січня 2022 року в Сумській обласній науковій універсальній бібліотеці стартувала «Резиденція тиші» – таку назву має проєкт, підтриманий Гете Інститутом в Україні на суму 1000 євро. Це нова концепція простору тиші і здоров’я у бібліотеці, місця зустрічей для інтеграції, інклюзії та різноманітностей.
Урочиста церемонія відкриття зібрала в холі бібліотеки представників управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Гете Інституту в Україні, партнерських організацій проєкту, мешканців міста. Учасників заходу привітали Раїса Грицаєнко, заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Саміра Захра, керівниця відділу «Інформація та бібліотека» Гете Інституту у Києві, Вікторія Луночкіна, менторка проєкту від Гете Інституту. Перерізана символічна стрічечка, і проект стартував.
Захід пройшов з перекладачем жестовою мовою.

На відкритті резиденціїї одночасно функціонували три сесії – одна з них «Молодь за ековідповідальність».
"Еко відповідальність починається з себе", такими рядками відкрився захід, на якому були присутні учні Гімназії №1(школа-партнер PASH програма Goethe Institut), та всі, кого цікавить тема екологіїї.
Модераторкою заходу стала Ольга Дашкіна – керівниця шкільного євроклубу "Eurostars" гімназії №1.
Учні блискуче продемонстрували свою еко позицію та знання німецької.

Партнерами проекту вже стали: кафедра фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Медичного інституту СумДУ, студія йоги «Симетрія», перший український додаток для медитацій «Svitlo» та фототовариство «Друзі Дагера», мандрівниця та інструкторка з йоги Ольга Маленко, спортивний клуб «Фенікс», Dance Life Studio, автор та ініціатор Всеукраїнської «Тихої вечірки» Сергій Летучий, Сумська організація УТОГ, Сумська гімназія №1 (школа –партнер PASH).


Серед можливих форматів проекту є тиха вечірка, тихі йога-години, пілатес в навушниках, простір для концентрації, тихе читання, заходи #без_мікрофона (простір для груп кількістю до 8 людей для зустрічей, що не потребує звукопідсилювальної апаратури, для проведення заходів з перекладом жестовою мовою).
Для функціонування простору будуть запрошені на волонтерських засадах лектори з ментального та фізичного здоров’я, інструктори з фітнесу, йоги, пілатесу.


Проєкт буде постійнодіючим. 
0
Комментариев
0
Просмотров
154
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.