Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Наші в Стразбурзі. Ч.2. Презентація

Блоги, Роман Петренко
21 марта 2012 в 10:56
Кейт Уїтмор: "Ярославна" - один з найдинамічніших єврорегіонів Європи"
Губернатор Сумщини Юрій Чмирь презентував на 22сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі "Єдине інвестиційне вікно" та індустріальний парк "Свема".

У презентації єврорегіону "Ярославна" участь взяв голова конгресу Кейт Уїтмор, який відмітив, що єврорегіон "Ярославна" - один із найбільш динамічних єврорегіонів Європи і перший за кількістю проведених офіційних зустрічей між регіонами. Саме тому єврорегіон "Ярославна" був запрошений презентуватись на конгресі.

Всі виступаючі відмітили велику кількість проектів, що реалізуються в рамках єврорегіону. Наталія Романова, керівник української делегації в КМРВСЄ відзначила роль молоді у розвитку єврорегіону, а також дотримання гендерних вимог, навіть, у назві єврорегіону.

Участь у презентації взяли більше 250 членів конгресу, виставковий стенд відвідали понад 400 учасників та гостей засідання конгресу.
 
Під час презентації особливий акцент губернатор області зробив на "Єдиному інвестиційному вікні" та індустріальному парку "Свема". На запитання, що  можуть Суми запропонувати Європі – Юрій Чмирь відповів "Ви можете отримати кращі за європейські умови для інвестування і ведення бізнесу."

Учасники презентації високо оцінили представлені презентаційні матеріали і визнали, що відкрили по-новому для себе Україну та Сумську область.

Голова конгресу Кейт Уїтмор побажав єврорегіону зберегти таку ж динаміку розвитку відносин, а губернатори області запросили учасників конгресу відвідати єврорегіон "Ярославна".

Робота сумської делегації триває.
0
Комментариев
4
Просмотров
1115
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Я мабуть проставлюсь Олександру Хоруженку
http://www.sumynews.com/texts/policy/item/3064-nashi-v-strasburzi-inaugu...

Все хорошо, только вот наши лучше писать в кавычках или уже слово мои употреблять)

Вася, там представлена СУМСКАЯ ОБЛАСТЬ. Для меня, и еще почти для 900 000 человек она - НАША. Поэтому "наши" - это и мои, и твои тоже.

Я понимаю твое партийное невосприятие Ю. Чмыря, но к чему это тотальное "..а баба яга против!" по отношению ко всему происходящему в области?

Понимаешь, это уже очень забавно выглядит, ведь ту же презентацию готовили люди, работавшие в ОГА и с Лавриком, и с Качуром, и с Гаркавой. Это десятки людей. Они тоже - не ВАШИ?

Рома просто ты занимаешься рекламой политических мыльных пузырей.Вот и все. Вы потратили 100 на эту поездку - посмотрим сколько она принесет.Пока все лишь слова и обещания.