Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Наступний крок – панщина!

Блоги, Олександр Такул
22 мая 2012 в 22:16
Сучасні нащадки давніх українських селян мало що знають про кріпацтво і панщину. Я і сам про це тільки з художньої літератури знаю. Зокрема, про те, що Шевченка викупили з кріпацтва друзі. А невдовзі і саме кріпацтво було відмінене. Здається, його замінили натуральним податком – оброком. Ось і весь багаж моєї історичної пам’яті.

І, нажаль, я не один такий невіглас. Багато хто в цій сфері має досить скупу інформацію. А дарма! Бо часи все ж таки повертаються. Сьогодні 250 народних депутатів (а це, до речі, багато) проголосували за новий закон, згідно із яким в Україні введено сучасний варіант кріпацтва. Згідно з цим «прогресивним» законом, людина зобов'язана протягом 10 днів після прибуття до нового місця проживання зареєструватися в «компетентному» органі. Коротко кажучі, якщо ви збираєтесь гостювати у тещі більше десяти днів – запитайте в неї, куди бігти з документами на реєстрацію.
А я піду перечитаю історію... щоб знати, що далі буде.P.S.  Впевнений, що Ви з першого разу здогадаєтеся, яка фракція Верховної Ради стала ініціатором такого нововведення :-)
4
Комментариев
0
Просмотров
833
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.