Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Конституційне дежавю

Блоги, Геннадій Іванущенко
28 июня 2012 в 18:05
Нещирість – головний індикатор  змін.
Так було завжди…
Пам’ятаю, мій товариш 8 років тому ділився “враженнями від вражень” шведських представників ОБСЄ. Вони завітали на Сумщину, щоб розібратися в тому, що тут коїться з об’єднанням ВУЗів. І коли спускалися ліфтом після зустрічі з “високопосадовцями” ОДА, один сказав:  “Я все зрозумів… Вони не люблять свою країну”.
“Вони” завжди понад усе любили СЕБЕ у цій країні. В День Конституції, 8 років тому стояли біля пам’ятника Тарасові Шевченку студенти і їх батьки, громадські активісти і просто небайдужі. Стояли мовчки, тримаючи… Конституцію України і плакати зі словами протесту. Не пам’ятаю вже їх зміст дослівно, але ключовим було слово “Беспрєдєл”.
“Вони” йшли мовчки МИМО ЛЮДЕЙ… Попереду – Щербань.
Дивилися чітко-поперед себе, але не в очі Тарасові, а кудись – до рівня його ніг… Поклали квіти, поклонилися. Повернулися спинами до людей. Зіграли Гімн. І, не обертаючись, пішли. Перша театральна дія під назвою “День Конституції” завершувалась – після "акторів" заграли оркестри…
Але глядачі залишились невдоволеними. І друга дія незабаром відбувалася на майданах міст уже без участі Шербаня і Ко.
Це все так тоді нагадувало ситуацію 1990-1991 року! Нагадує і теперішню…
Не треба відвертатися від людей у день ЇХНЬОЇ Конституції!

0
Комментариев
1
Просмотров
1304
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

"Но когда длинный ряд злоупотреблений и узурпации, неизменно преследующих одну и ту же цель, обнаруживает намерение предать этот народ во власть неограниченного деспотизма, то он не только имеет право, но и обязан свергнуть такое правительство и на будущее время вверить свою безопасность другой охране."
4 июля 1776 г.