Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Володимир Великий в історичній пам`яті

Светлана Антонова
Светлана Антонова 24 июля 2019 в 16:00
     Вже стало традицією в спекотні літні дні працівниками відділу періодичних видань Сумської ОУНБ відвідувати Державний  позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник».

     І в цьому році до дня Хрещення України-Русі 24 липня в ДПЗ «Ровесник» була проведена історична година «Володимир Великий в історичній пам`яті». Мета заходу – популяризації культурної та історичної спадщини наших пращурів,  вшанування пам’яті величної постаті Володимира Великого, яка відіграла надзвичайну роль у становленні великої держави Київської Русі.

     Діти Сумської обласної гімназії для талановитих та творчо обдарованих дітей, які відпочивають у таборі, з задоволенням прослухали розповідь про особистість князя Володимира, його внесок в духовне та суспільне життя Київської Русі, держави, яку знали у всьому світі і з якою хотіли товаришувати багато країн та значення його діяльності для майбутніх поколінь.

     Присутнім представлена виставка статей «Київська Русь від язичества до християнства» з періодичних видань «Фома», Київська старовина», «Пам'ять століть», газети «День». З великим зацікавленням відпочиваючі переглянули фільм «Сказання про Хрещення», відповіли на запитання вікторини «Православна моя Україна».

     Для тих, хто цікавиться та більш детально буде вивчати історію був запропонований огляд-презентація історичних та художніх творів про хрещення Русі та Володимира Великого.

     Проведений захід ще раз нагадує всім нам, що ми мусимо бути достойними наших предків.

Кальченко Валентина
завідувачка відділу періодичних видань


 
2
Комментариев
0
Просмотров
479
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.