Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

"Вибори, вибори, кандидати..." клеють агітки де прийдеться

Блоги, Олег Медуниця
18 сентября 2012 в 11:17
Виборча кампанія у розпалі. Хтось проводить зустрічі, хтось возить цирк, хтось знімає "джинсу" для місцевого телебачення.
В той час, коли губернатор Чмирь закликав до чесних виборів, по місту ходять громадський транспорт з прихованою рекламою Партії регіонів. Але тут закон обійшли. А ось портрети Олександра Костенка в маршрутках і автобусах – пряме порушення законодавства про вибори. Або розклейка агітації у не відведених для цього місцях агітаторами Партії регіонів та Анатолія Єпіфанова, що є прямим порушенням правил благоустрою міста. Де реакція міської влади?
Нещодавно на адмінкомісію викликали навіть керівника комунальної установи. Міський голова давав доручення жорстко придушувати будь-які спроби незаконної агітації. Чи наповнився міський бюджет за рахунок штрафів накладених адміністративною комісією? До речі, на час виборів це непогана стаття доходу.
Ось фото людини, яка розклеює плакати Анатолія Єпіфанова на Луці.
Ось приклад агітації Партії регіонів на стовпах.Чекаю на реакцію. В разі її відсутності напрошується висновок, що всі кандидати рівні, але деякі все ж рівніші.
p.s На всякий випадок повідомляю, що я не збираюся в подібний спосіб поширювати власну агітаційну продукцію.
0
Комментариев
0
Просмотров
1306
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.