Футбол зі збоченнями

Блоги, Александр Гринка
05 июня 2021 в 23:57
Люблять у нашому місті футбол. І дорослі і малеча, і прості люди і високі посадовці. Ось тільки любов вона якась дивна, зі збоченнями. Спочатку один ФК «Суми» прославився на всю Україну за те, що його покровителі і самі футболісти на ставках погоріли. Тепер з’явився інший ФК «Суми», який теж може прославитися на всю країну витратами на своє утримання з міського бюджету. Лише у цьому році на нього хочуть виділити майже 7 млн. грн.
Я абсолютно не проти щоб славне місто над Пслом асоціювалося зі славетним футбольним клубом, а на стадіоні «Авангард» колись залунав гімн Ліги Чемпіонів. Можливо саме такі перспективи змалювали засновники клубу керманичам міста і міським обранцям, що вони погодилися навіть створити для команди ціле комунальне підприємство і платити з бюджету дядькам - футболістам гроші. Штаб квартирою цього самого клубу буде комплекс цього самого стадіону «Авангард», на якому нині займаються вихованці аж трьох дитячих спортивних шкіл.
Чи не забагато уваги і честі команді, яка ще нічого не досягла у своїй історії, яка грає не у першій лізі, не навіть у другій, а у чемпіонаті серед аматорів. Аматорів, друзі! А до них така пристрасна увага, ніби вони вже за крок до виходу в елітарний дивізіон українського футболу. Воістину футбольна манна зійшла на цю команду. Так, дивись на виїзні матчі футболісти літатимуть чартерами в Токмаківку чи Вовчанськ.
Можливо хлопцям треба спочатку чогось досягти у своїй роботі? А «блюдечко с голубой каёмочкой», і слава і пошана буде. Обов’язково. Але пізніше.
81
Комментариев
0
Просмотров
27375
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.