Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Оздоровчий, приватний терапевтичний кабінет

Терапевтичний кабінет «Оздоровчий» надає медичну амбулаторну допомогу дорослим із захворюваннями внутрішніх органів (серця і судин, органів дихання, травної системи, суглобів і сполучної тканини, сечовивідної системи, алергії, крові, ендокринних розладах, хребта і нервової системи та ін.). Кабінет оснащений медичним обладнанням, що повністю дозволяє вирішувати медичні проблеми і проводити заходи по діагностиці, лікуванню і попередженню захворювань.

У кабінеті працюють спеціалісти, що мають вищу кваліфікаційну категорію, вчену ступінь і наукове звання. Лікарі нашого кабінету – це професіонали з великим багажем знань і вмінь, які поставлять точний діагноз; знайдуть причину виникнення захворювання; складуть індивідуальну оптимальну програму обстежень; скерують, при необхідності, до вузького спеціаліста; запропонують шляхи лікування і профілактики.

Наші лікарі виділять найбільш актуальну проблему у кожного конкретного пацієнта і вирішуватимуть її. Терапевт – це лікар, що несе відповідальність за Ваше здоров’я — Ваш особистий лікар! Терапевт лікує практично все, що не вимагає хірургічного втручання.

У медичній практиці використовуємо методи діагностики, лікування, профілактики, і реабілітації хвороб внутрішніх органів згідно рекомендацій, протоколів і стандартів.

Реалізуємо:
• Системний підхід до лікування захворювань,
• Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Чим раніше Ви звернетеся до фахівця зі скаргами, тим легше і швидше буде лікування хвороби!

Виды деятельности: Здоровье, красота > Медицинские услуги
Расположение: Сумы
Адрес:

40030 м. Суми, вул. Петропавлівська 87/3, приміщення 15

Телефон:

0542 607386; 0503071288; 0662310203

E-mail:

drkirichenkonn@gmail.com

WEB-сайт:

https://tkoz.sumy.ua/

Руководитель: Кириченко Наталія Миколаївна
Контактное лицо: Кириченко Наталія Миколаївна
Год основания: 2015
Юридическое название: ЧП
Дата размещения: 06 марта 2019 в 14:43

Статьи предприятия

Досвідчені лікарі терапевтичного кабінету «ОЗДОРОВЧИЙ» надають висококваліфіковану медичну допомогу, пропонуючи оптимальні рішення та...
1
Комментариев
0
Просмотров
2055
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.