"Кусум Фарм": будь впевнений – обираєш найкраще

Кусум Фарм, фармацевтический завод
16 сентября 2015 в 11:58
ТОВ "Кусум Фарм" - компанія, яка, без перебільшення, здійснила прорив на українському фармринку. Шість років тому вона розпочала розробку та виробництво відтворених лікарських засобів, або, як їх ще називають,  генериків  - препаратів, що є аналогами дорогих фармацевтичних брендів. Компанія довела, що генерики можуть бути такими ж ефективними, як оригінальні лікарські засоби, при цьому вони набагато доступніші. Завдяки цьому більше українських пацієнтів зможуть отримати якісні ліки.

Заступник завідуючого лабораторією фізико-хімічних методів аналізу Галина ЄРМОЛЕНКО пояснює, що за своїм складом та ефективністю генерики не відрізняються від "оригінальних" препаратів, але коштують значно дешевше.

Низька вартість препаратів пов’язана з тим, що повний цикл виробництва ліків розташований на території України.

Фармацевтична компанія "Кусум Фарм" спеціалізується на розробці і виробництві різноманітних препаратів: це кардіологічні, гастроентерологічні, жарознижуючі, нестероїдні протизапальні, протидіабетичні, противірусні, відхаркувальні лікарські засоби та вітаміни.

Перш ніж лікарський засіб буде зареєстровано на території України, він проходить контроль біодоступності. На сьогодні підприємством зареєстровано в Україні і випускається 45 найменувань твердих лікарських засобів – це таблетки вкриті або не вкриті оболонкою; 13 найменувань сиропів та суспензій;  є одне найменування капсул та одне найменування гранул, дев’ять найменувань лікарських засобів іноземного виробництва, які проходять пакування з форм in bulk австрійської фірми "Такеда" та фінської компанії "Оріон"

Середня кількість виготовлених за один місяць лікарських засобів складає 723 тис. упаковок таблеток, 164,5 тис. упаковок сиропів та 25 тис. упаковок гранул. Таким чином загальний об’єм виробництва становить приблизно один мільйон упаковок на місяць.

На підприємстві розроблено і впроваджено систему забезпечення якості відповідно до вимог Європейських стандартів за системою GLP та GMP. Це дозволяє випускати якісні, ефективні та безпечні препарати згідно з міжнародними нормами на всіх етапах виробництва від контролю якості сировини до прискіпливої перевірки проміжних та кінцевих продуктів виробництва. "Головним критерієм якості та безпечності продукції ТОВ "Кусум Фарм" є той факт, що співробітники компанії у разі потреби лікують своїх  рідних препаратами, виготовленими нашим підприємством", - запевняє Галина Єрмоленко.

Шановні працівники фармацевтичної галузі, ТОВ "Кусум фарм" щиро вітає вас зі святом. Наш колектив бажає кожній оселі миру і благополуччя, а вам і вашим близьким здоров’я, радості, натхнення, впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день життя. Ви завжди на передньому краї боротьби за здоров’я нашого народу. Тому зичимо нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів.

Адреса підприємства: м. Суми, вул. Скрябіна, 54
Контактний телефон: (0542) 77-46-10, 77-46-11

Офиційний сайт: https://kusum.ua

Ксенія Соболєва

R

3
Комментариев
0
Просмотров
3387
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.