Фармацевти – невід’ємна ланка системи охорони здоров’я

Сумы-Фарм, коммунальное предприятие Сумcкого областного совета
12 сентября 2018 в 13:34
Про виклики та перспективи сучасної фармацевтики говоримо з в. о. директора КП СОР «СУМИ - ФАРМ» Василем Поцелуєвим

7 вересня фармацевти України святкують професійне свято. Яке ваше ставлення до цієї дати?

Я думаю, це гарно, що у нас є своє професійне свято і воно відзначається на державному рівні. Воно має підтримувати всіх працівників цієї сфери і показати,  наскільки вони важливі для нашої країни.

 Що Ви скажете про своїх колег? Яка їхня місія сьогодні?

Вважаю, що відповідальність, знання, сумління моїх колег є важливим фактором успішного функціонування всієї сфери охорони здоров’я в Україні. Фармацевт - дуже відповідальна професія, яка поєднує багато функцій. Він медик, консультант, останнім часом виконує і функцію психолога. Зараз багато відвідувачів аптек сприймають  фармацевта як фахівця, у якого можна отримати кваліфіковану пораду. В аптеку приходять різні люди, кожен зі своїми проблемами, потребами, вимогами, настроєм.А з яким настроєм ваші працівники зустрічають це свято?

Ми відзначаємо це свято з розумінням того, що наша робота вкрай важлива і потрібна для людей. Ми частина великої армії фармацевтів, що складає понад 350 тисяч осіб в Україні. Саме завдяки фармацевтам, які працюють в приватній та комунальній мережі, Сумщина забезпечена усіма необхідними ліками, асортимент з якими ми працюємо постійно.

Який повинен бути фармацевт, щоб люди без застороги зверталися до нього?

На мою думку, найголовнішою рисою наших працівників є людяність, відповідальність, добросовісність, адже людина довіряє фармацевту найцінніше – своє здоров’я.

Яким є ваше підприємство сьогодні?

У 2012 році мережа комунальних аптек була об’єднана в комунальне підприємство Сумської обласної ради «СУМИ – ФАРМ». У структурі підприємства 21 аптека, 15 аптечних пунктів, 130 постійних працівників. Ми працюємо у м.Суми, м.Шостці, Шосткинському районі, м.Ромни, м.Лебедин, Лебединському районі, смт Велика Писарівка, смт Липова Долина, м.Білопілля, Білопільському районі, м.Кролевець. населені пункти, де відсутні аптеки і аптечні пункти, співпрацюємо з 120-ма реалізаторами лікарських засобів у 7 районах області. Ми долучилися до реалізації всіх державних соціальних проектів «Доступні ліки», пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну. Співпрацюємо за багатьма напрямками, з медичними закладами, області, міста, районів, взяли на обслуговування відділи охорони здоров’я новоутворених громад. Відкриті до людей.І наприкінці ваші вітання.

Хочу побажати всім, хто присвятив своє життя фармації, святкового настрою, відповідати вимогам часу, йти в ногу із світовими тенденціями розвитку фармації, задоволення від своєї роботи. Бажаю сімейного затишку, злагоди, здоров’я, добра.

КП Сумської Обласної Ради «Суми Фарм»,
м. Суми, 1-ша Набережна р.Стрілки, 50.
Тел.(0542) 60 15 61


R

1
Комментариев
0
Просмотров
832
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.