Сумы-маркет

Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ТОВ «Керамейя» є єдиним виробником клінкерної бруківки на території України та колишнього СРСР

Керамейя, ООО
30 июля 2013 в 10:45
Перевагою клінкерної керамічної бруківки «БрукКерам» перед іншими матеріалами для покриття доріг є поєднання таких характеристик, як: зручний для кладки розмір; висока стійкість до механічних, хімічних і обумовленим навколишнім середовищем впливів; клінкерна бруківка «БрукКерам» здатна витримувати великі статичні і динамічні навантаження, завдяки чому вона рекомендується для мощення територій з інтенсивним транспортним та пішохідним рухом.

Клінкер є міцним і надійним будівельним матеріалом, який витримує багато років експлуатації). Бруківку можна в будь-який момент вийняти, перевернути або перенести в інше місце, оскільки вона не кріпиться до грунту, а в якості лицьової можна використовувати 5 поверхонь; не потребує догляду: за клінкерною бруківкою доглядає сама природа – на неї благотворно впливають сонце (висушує і підкреслює яскравий, живий колір) і дощ (змиває забруднення).

Це повністю екологічний продукт без штучних добавок, домішок і барвників. Не шкідливий для навколишнього середовища – виготовляється шляхом випалювання тільки з глини і чистого промитого піску.

Клінкерна бруківка «БрукКерам» економічно вигідна, тому що є одночасно і будівельним матеріалом, і декоративним елементом, має різні форми та кольорові гами.

Клінкерна керамічна бруківка виробництва ТОВ «Керамейя» пропонується під торговою маркою «БрукКерам». Компанія «Керамейя» освоїла випуск клінкерної бруківки в трьох однотонних відтінках: БрукКерам Янтар, БрукКерам Рубін, БрукКерам Онікс та бруківку флеш-випалу: БрукКерам Магма. Маркетингова концепція підприємства передбачає можливість виготовлення бруківки іншої форми та інших розмірів відповідно до зразків-еталонів за умови дотриманні всіх інших технічних вимог на окремі замовлення споживачів.

г. Сумы, ул. Пограничная, 47, тел.: (0542) 683-128

R

1
Комментариев
0
Просмотров
3396
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.